Zamknij

Sebastian Fabijański chce przedstawić Maffashion swojej mamie. "Bardzo się denerwuje"

Sylwia Wamej
08.01.2020 20:25
Sebastian Fabijański
fot. Viphoto/East News

Sebastian Fabijański i Maffashion spotykają się ze sobą od jakiegoś czasu. Jak donosi "Fakt" aktor chce przedstawić swoją dziewczynę mamie. Jest bardzo zdenerwowany, bo będzie to dla niego ważne spotkanie.

Sebastian Fabijański chce przedstawić Maffashion swojej mamie

Sebastian Fabijański i Maffashion spotykają się ze sobą od kilku miesięcy. Jak donosi "Fakt" aktor chce przedstawić swoją dziewczynę mamie. Jak pisze dziennik, Sebastian denerwuje się, bo to dla niego ważne spotkanie.

"Sebastian jeszcze w styczniu chce poznać Julkę z mamą. Bardzo się denerwuje, bo mama jest dla niego najważniejszą osobą w życiu i zależy mu, żeby zaakceptowała jego nową ukochaną" - czytamy w "Fakcie". Fabijański ma jednak nadzieję, że spotkanie z dziewczyną i mamą pójdzie pomyślnie. "Seba wie, że Julka potrafi zrobić świetne pierwsze wrażenie. Zresztą ona sama też jest podekscytowana czekającym ją spotkaniem" - pisze "Fakt".

Sebastian Fabijański i Maffashion
fot. Piotr Kamionka/ Reporter/ East News

Sebastian Fabijański: Z kim spotykał się wcześniej?

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion wcześniej przez pięć lat związana była z Czarkiem Jóźwikiem. Z kolei Sebastian Fabijański na swoim koncie ma związki z m.in. Agnieszką Więdłochą i Olgą Bołądź.

Zagłosuj

Kibicujesz tej parze?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Fakt.pl/SW