Zamknij

Sebastian Fabijański maluje obrazy. Pokazał swoje dzieła w sieci. Fani już pytają o cenę

15.07.2020 20:03
Sebastian Fabijański
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Sebastian Fabijański pochwalił się swoimi obrazami. Aktor znany z filmów Patryka Vegi maluje na płótnie. Fani twierdzą, że chłopak Maffashion ma autentyczny talent i żartują, że wyznaczył nowy kierunek w sztuce - "fabijanizm". 

Sebastian Fabijański zajął się malarstwem. Aktor znany z takich produkcji jak "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Mowa ptaków" i "Kamerdyner" poza aktorstwem pasjonuje się różnymi dziedzinami twórczości. Okazuje się, że oprócz rapu aktor lubi malować obrazy. Przejawia nawet ku temu pewne zdolności, a przynajmniej tak twierdzą fani, którzy mieli okazję zobaczyć jego dzieła. Sebastian Fabijański pochwalił się swoimi pracami na Instagramie. 

33-letni partner Maffashion, która podobno jest w ciąży, okazuje się być artystą wszechstronnym. W czerwcu Sebastian Fabijański wydał hiphopowy album zatytułowany "Prymityw". Znalazły się na nim autorskie kawałki aktora, m.in. "Nightcrawler", "Więzień", "Bezkrólewie", "Jason Bourne”, "Nieaktualne” i "Sory". Płyta została entuzjastycznie przyjęta przez fanów. Okazuje się, że poza rapowaniem Sebastian Fabijański lubi również wyrażać się plastycznie. W przerwie między graniem i tworzeniem hip-hopu aktor poświęcać się malarstwu. 

Sebastian Fabijański sparodiował Quebonafide. Padły ostre słowa: "Tragiczny aktor i pajac"

Sebastian Fabijański maluje obrazy 

Sebastian Fabijański pierwszy raz pochwalił się swoim talentem malarskim na Instagramie. Aktor zaprezentował fanom dwa najnowsze dzieła. 

Ledwo co wyschły - poinformował. 

Widać, że aktor lubuje się w malarstwie abstrakcyjnym i żywej kolorystyce. Fani nawet ukuli termin na rodzaj sztuki uprawianej przez Fabijańskiego. Nowy nurt - fabijanizm - żartują. Ciekawa abstrakcja i koloryt. Warto by wystawić - namawiają aktora internauci. 

Już można składać zamówienie na obraz? - padło pytanie. 

A portfel gruby? ;) heh - odparł nieskromnie Fabijański.

Mimo pytania o konkretną cenę gwiazdor "Mowy ptaków" nie chciał wycenić swoich dzieł. 

 

Posłuchaj podcastu