Zamknij

Co znaczy BJF? Imię dziecka Maffashion "odkodowane"! Zdradził je Sebastian Fabijański

01.10.2020 22:33
Sebastian Fabijański
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Sebastian Fabijański wreszcie oświecił fanów i zdradził, co znaczy BJF - czyli skrót, którym on i Maffashion w mediach społecznościowych określali swojego synka.

Sebastian Fabijański zakończył wreszcie męki fanów i rozszyfrował dla nich skrót BJF, którym on i Maffashion w mediach społecznościowych określali swojego synka. Tym samym ostatecznie zakończył wszelkie zgadywanki i próby dociekania, jakie imiona kryją się za inicjałami. Imię dziecka Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego było tajemnicą od momentu narodzin malucha.

Teraz Sebastian Fabijański wreszcie oświecił fanów i zdradził, co znaczy BJF, ale nie zrobił tego chyba sam z siebie, a raczej wymusiły to na nim okoliczności - mianowicie fakt, że nieopatrznie rąbka tajemnicy uchyliła Sara Boruc. Żona bramkarza Legii Warszawa zamieściła pod postem Maffashion komentarz z życzeniami na Dzień Chłopaka, o czym jako pierwszy poinformował serwis "Pudelek", prezentując screen wspominanego komentarza, który Boruc błyskawicznie z portalu usnęła. Wiadomo jednak, że co raz pojawia się w sieci, nie ginie.

Maffashion skrytykowana: "Do dziecka z takimi paznokciami?"

Sebastian Fabijański o tym, co znaczy BJF. Imię dziecka już znane

"Naj dla Seby i Bastka" - to ten krótki komentarz prawdopodobnie sprowokował Sebastiana Fabijańskiego do ujawnienia imion dziecka. Na szczęście Boruc odszyfrowała tylko pierwsze z imion, więc szczęśliwemu tacie zostało też coś, co i on mógł wszem i wobec ogłosić. Drugie imię dziecka Maffashion i Fabijańskiego to... Jan. Co więc znaczy BJF? Po prostu Bastian Jan Fabijański.

Na potwierdzenie tego, aktor wrzucił do sieci zdjęcie urzędowych dokumentów.

Sebastian
fot. BJF

Ładnie?

RadioZET.pl/AS