Zamknij

Sebastian Karpiel-Bułecka pożegnał bliską osobę. Pokazał rodzinne zdjęcie [FOTO]

04.07.2020 09:39
Sebastian Karpiel-Bułecka w żałobie
fot. Pawel Murzyn/East News

Sebastian Karpiel-Bułecka, doskonale znany z zespołu Zakopower, jest w żałobie po śmierci macochy. W sieci pojawiło się rodzinne zdjęcie, na którym muzyk żegna zmarłą w towarzystwie innych członków rodziny. Internauci nie kryli wzruszenia. 

Sebastian Karpiel-Bułecka to doskonale znany fanom polskiej muzyki wokalista i skrzypek. Największą popularność zdobył w formacji Zakopower, z którą wylansował wiele przebojów, między innymi "Boso", które nucił cały kraj. Album, na którym znalazła się piosenka, pokrył się potrójną platyną. Karpiel-Bułecka ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Justyna Steczkowska, Grzegorz Turnau czy Wojciech Waglewski.

Głośno było także o życiu prywatnym Sebastiana. Przez cztery lata związany był z Kayah, od 2014 roku jest w szczęśliwym związku z Pauliną Krupińską, z którą ma dwoje dzieci. Niestety, 27 czerwca muzyk Zakopower przeżył rodziną tragedię. Zmarła macocha Sebastiana, a babcia znanego z grupy Future Folk Stanisława Karpiela-Bułecki. 86-letnia pani Zofia była góralką, znaną na Podhalu jako "Ciotka Bułecka", prowadziła pensjonat oraz restaurację. Najbliżsi postanowili pożegnać ją na góralską modłę.

 Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pamięć Pawła Królikowskiego [FOTO]

Sebastian Karpiel-Bułecka w żałobie. Pożegnał ukochaną macochę

Na profilach Sebstiana i Stanisława pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy bliskich zmarłej pani Zofii. Panowie pozują na tle malowniczych gór w ludowych strojach. Okazuje się, że fotografia powstała podczas pożegnania zmarłej, o czym poinformował Stanisław.

- SKB skład godnie pożegnał babcie Zosię - czytamy pod zdjęciem.

- Chłopcy hultaje - lakonicznie napisał Sebastian.

Fani obu muzyków nie mają wątpliwości, że godnie pożegnali bliską im osobę.

- Pani Babcia z pewnością dumna z takiego orszaku - skomentował jeden z internautów.