Zamknij

Sebastian Karpiel-Bułecka skomentował debiut Pauliny Krupińskiej w "Dzień Dobry TVN"

Sylwia Wamej
06.03.2020 15:12
Paulina Krupińska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Sebastian Karpiel-Bułecka skomentował debiut swojej żony - Pauliny Krupińskiej w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Czego życzy swojej ukochanej?

Sebastian Karpiel-Bułecka skomentował debiut Pauliny Krupińskiej w "Dzień Dobry TVN"

Sebastian Karpiel-Bułecka odniósł się do debiutu swojej żony Pauliny Krupińskiej w "Dzień Dobry TVN". Muzyk w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradził, czego życzy swojej ukochanej. Muzyk zapytany przez Bartka Jędrzejaka o rady dla żony, powiedział:

"Mam prośbę, by moja małżonka dopuszczała gości do głosu i aby ich nie zagadywała. Ona lubi się czasem rozgadać.  Życzę jej też pogody ducha, bo wiem, że się stresuje" - powiedział Sebastian Karpiel-Bułecka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Muzyk żartował, że jego żona jest niezłą gadułą. "Zagadywać może, ale chodzi o to, by czasem dawała gościom dojść do głosu" - mówił gwiazdor grupy "Zakopower".

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Kiedy się pobrali?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są zgranym i kochającym się małżeństwem. Pierwsze plotki o tym, że Paulina i Sebastian są razem, pojawiły się w 2014 roku. W 2015 roku na świat przyszła ich córka Antonina, a dwa lata później, syn - Jędrzej.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w 2018 roku w kościele w Kościelisku. Na uroczystości pojawiły się największe gwiazdy polskiego show-biznesu, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak oraz Marcelina Zawadzka.

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW