Zamknij

Seks w „Love Island. Wyspa miłości”? Marietta i Franek zrobili to przy uczestnikach

Judyta Wanicka
03.10.2019 14:52
Marietta i Franek z "Love Island"
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Marietta i Franek z „Love Island. Wyspa miłości” uprawiali seks przed kamerami? Oboje od pewnego czasu wyraźnie mają się ku sobie. W końcu postanowili zbliżyć się do siebie w łóżku. Świadkiem ich harców był Damian. Uczestnik wyjawił pikane szczegóły upojnej nocy Marietty i Franka.

Uczestnicy pierwszej polskiej edycji „Love Island. Wyspa miłości” powoli rozkręcają się we flirtowaniu przed kamerami. Nowo poznani domownicy na przemian uwodzą się i zdradzają, a jeśli uda im się stworzyć dopasowany duet, lądują w tzw. Kryjówce, gdzie mogą oddać się erotycznym igraszkom. Do tej pory tylko kilku parom udało się mocniej podnieść temperaturę w show. Do najodważniejszych uczestników należą bez wątpienia Marietta i Franek. Według relacji świadków para poszła na całość i uprawiała seks pod ostrzałem kamer. Jeden z domowników ze szczegółami opisał, co zobaczył w sypialni.

„Love Island. Wyspa miłość”: Marietta i Franek poszli do łóżka

W jednym z ostatnich odcinków „Love Island” doszło do sceny dorównującej pikanterią słynnej zabawie w wannie Frytki i Kena z „Big Brothera”. Uczestnicy reality show twierdzą, że Marietta i Franek uprawiali seks. Świadkiem gorących igraszek pod kołdrą był Damian, który obserwował wszystko z ukrycia.

Widziałem wszystko. Nastąpiła finalizacja – opowiadał podekscytowany Monice. To było o 3 w nocy. Nie wiem, jak mogliście spać – mówił.

Para miała oddawać się cielesnym uciechom w obecności śpiących uczestników. Ale tylko na Damianie zrobiło to tak duże wrażenie, że nie mógł zmrużyć oka.

Ja nie mogłem spać. Tak patrzę, zerkam, cmoki, cmoki, cmoki. Mówię, ok, dobra, a potem tylko patrzę – noga w górze. Na początku było spokojnie, nabierało to tempa, a później widziałem już tylko jak kołdra latała  emocjonował się Damian.

Marietta komentuje seks z Frankiem w „Love Island”

Uczestnicy i fani zastanawiają się, czy między Mariettą i Frankiem rzeczywiście doszło do zbliżenia. Gdy wieści o ich upojnej nocy rozniosły się po całym domu, o komentarz poproszono główną bohaterkę skandalu – Mariettę. Kochanka Franka zapytana o wydarzenia poprzedniej nocy tylko się uśmiechnęła i rozłożyła ręce...

RadioZET.pl/jw