Zamknij

Selena Gomez bez makijażu na Instagramie. 27-letnia gwiazda zachwyca naturalnością

Sylwia Wamej
04.05.2020 16:03
Selena Gomez
fot. Instagram.com/ Selena Gomez

Selena Gomez bez makijażu na Instagramie. 27-letnia gwiazda pokazała się swoim fanom w naturalnej wersji. Brak makijażu odjął Selenie Gomez co najmniej kilka lat.

Selena Gomez bez makijażu na Instagramie

Selena Gomez pokazała się bez makijażu na Instagramie. 27-letnia artystka opublikowała na swoim kanale społecznościowym selfie w lustrze, w domowej i bardzo naturalnej wersji. Trzeba przyznać, że bez makijażu Selena Gomez wygląda bardzo młodo, ale też świeżo i promiennie.

"Wybierzcie szczęście. Każdy miesiąc to Miesiąc Świadomości Zdrowia Psychicznego – będziemy udostępniać więcej badań, historii społecznych i sposobów, by pozostać w pozytywnym nastroju przez cały miesiąc. Cieszcie się weekendem, wylogujcie się i zróbcie coś, że poczujecie się dobrze" - napisała gwiazda obok zdjęcia.

Pozytywny przekaz niesie również komunikat napisany przez Selenę Gomez.

"Jestem odpowiedzialna za to, jak się czuję i dzisiaj wybieram szczęście!" - podkreśliła artystka. Fani są zachwyceni naturalną fotografią Seleny Gomez. Zgodnie twierdzą, że Selena bez makijażu wygląda pięknie. Wielbiciele gwiazdy dodają też, że Gomez jest dla nich ogromną inspiracją.

Selena Gomez założyła markę kosmetyczną - Rare Beauty

Warto podkreślić, że naturalne zdjęcie z pozytywnym przekazem pojawiło się na profilu marki kosmetycznej Seleny Gomez - Rare Beauty. Profil na Instagramie marki kosmetycznej Seleny śledzi aż 1,2 miliona obserwujących.

Zagłosuj

Lubisz się malować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW