Zamknij

Selena Gomez opowiedziała o związku z Justinem Bieberem. Zdradziła, że ich relacja była toksyczna

Sylwia Wamej
29.10.2019 16:14
Selena Gomez
fot. Instagram.com/ Selena Gomez

Selena Gomez opowiedziała o związku z Justinem Bieberem. W jednej z audycji radiowych przyznała, że ich relacja była po prostu toksyczna.

Selena Gomez opowiedziała o związku z Justinem Bieberem w audycji radiowej

Selena Gomez promuje swoje nowe single w stacjach radiowych. Teksty piosenek 27-letniej artystki w dużej mierze nawiązują do jej związku z Justinem Bieberem. Selena śpiewa w nich, że "została zastąpiona w dwa tygodnie". O nieszczęśliwej miłości Selena mówiła również w jednej z audycji radiowych. W Zach Sang Show zdradziła, że jej relacja z Justinem Bieberem była po prostu toksyczna.

"Jesteś na etapie życia, w którym po raz pierwszy doświadczasz miłości i to może być trochę toksyczne. Jesteście od siebie zależni, myślicie że to miłość, a następnie uzależniacie się od siebie i myślicie: „Och, to jest miłość”. Wierzyłam w to przez długi czas." - mówiła gwiazda.

Selena Gomez: Czy jest singielką?

Selena powiedziała również, że od dwóch lat jest singielką. Jak dodała, dobrze się czuje sama ze sobą, tym bardziej, że randki to dla niej istny stres."Chcę, żeby to było prawdziwe, nie chcę być od kogoś uzależniona, nie chcę braku komunikacji. Kiedy się starzejesz, odnajdujesz ludzi, którzy są w sam raz dla ciebie, którzy odbierają na tych samych falach. [...] Sama bawię się teraz o wiele lepiej. Przez pierwszy rok było beznadziejnie, myślałam sobie: chcę się przytulać, chcę tylko coś obejrzeć i być kochana. Teraz jest dobrze. Teraz jest niesamowicie" - powiedziała artystka. Przypomnijmy, że partner gwiazdy  - Justin Bieber układa sobie życie u boku pięknej modelki - Hailey Baldwin.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Seleny Gomez?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Gala.pl/ SW