Zamknij

Selena Gomez planuje ciążę z Bieberem? Podobno wybierają już imię

Redakcja
14.12.2017 13:13
Selena Gomez ciąża płeć dziecka
fot. ons.pl

Fanom Seleny Gomez i Justina Biebera nie opadły jeszcze emocje po tym, jak okazało się, że tych dwoje postanowiło dać sobie kolejną szansę, a tymczasem zagraniczne media informują, że artystyczny duet planuje rodzicielstwo. Niektóre magazyny sugerują, że... Gomez już jest w ciąży.

Selena Gomez jest w ciąży? Takie pogłoski w zagranicznych mediach pojawiają się już od pewnego czasu. Smaczku dodaje im fakt, że piosenkarka i jej były chłopak - Justin Bieber - od niedawna znów są razem. Niektórym nie udało się jeszcze tego zaakceptować, a co dopiero mówiąc o tym, że Gomez mogłaby spodziewać się dziecka kapryśnego wokalisty? Pojawiły się jednak kolejne wątki, sugerujące, że coś jest na rzeczy.

Jak sugerują tabloidy, Selena i Justin dali sobie szansę i ich związek idzie w dobrym kierunku, mimo że kiedyś im nie wyszło. Powodem zerwania były wtedy m.in. bardzo młody wiek obydwojga oraz duże różnice w grafikach, które nie pozwalały im na spędzanie ze sobą czasu. Teraz, po kilku latach od rozstania i kilku związkach z innymi osobami, 25-letnia Gomez i 23-letni Bieber podobno planują przejście związku na kolejny etap. Magazyn Life & Style, powołując się na "nieznane źródło", informuje, że gwiazdy rozmawiają o małżeństwie, a kanadyjski artysta lada moment oświadczy się Selenie. Jakby tego było mało, tajemniczy rozmówca donosi, że Gomez już może być w ciąży, bo przestała pić alkohol.

Już kilka tygodni temu media sugerowały, że para wybrała nawet imię dla dziecka. Zgodnie z doniesieniami ma to być Ava, Marie, Harlow albo Stella dla dziewczynki, a dla chłopca - Jacob.

Wsparciem dla tej śmiałej tezy są zdrowotne komplikacje, z jakimi borykała się piosenkarka. Gomez po przeszczepie nerki podobno diametralnie zmieniła podejście do życia i pewnych spraw nie chce już przekładać. Czy te pogłoski rzeczywiście są prawdą? Jeśli tak, to przekonamy się niedługo.

RadioZET.pl/SA