Zamknij

Sergiusz Żymełka przeszedł metamorfozę. Tak dziś wygląda Filip z "Rodziny Zastępczej" [FOTO]

12.10.2020 10:01
Sergiusz Żymełka
fot. Viphoto/ East News

Sergiusz Żymełka serialowym widzom najbardziej dał się poznać jako Filip z "Rodziny Zastępczej". O tym, co słychać u 29-letniego aktora fani mogli dowiedzieć się, śledząc jego konto na Instagramie. Jakiś czas temu Filip zniknął z mediów społecznościowych. Teraz wrócił, prezentując nowy wygląd. Trzeba przyznać, że jest nie do poznania.

Sergiusz Żymełka rozpoznawalność zdobył dzięki roli Filipa Kwiatkowskiego w serialu "Rodzina zastępcza". Choć nie zniknął całkowicie z branży, na ekranie gościł dość rzadko. Niedawno mogliśmy go oglądać w filmie Patryka Vegi, "Kobiety mafii 2" w którym zagrał dilera narkotyków. Żymełka na swoim koncie ma również sporo ról dubbingowych. Jedną z jego ostatnich produkcji dubbingowych jest "Dragon Ball Super", w którym podkładał głos do roli Buu.

Zobacz też:  Monika Mrozowska odpowiedziała internautce na gratulacje. Jej słowa mogą zaskoczyć 

Sergiusz Żymełka przeszedł metamorfozę. Aktor "Rodziny zastępczej" nie do poznania [FOTO]

Fani mogą dowiedzieć się, co słychać u Żymełki, śledząc jego konto społecznościowe na Instagramie. Aktor na jakiś czas zniknął z mediów społecznościowych. Teraz wrócił i zaprezentował ogromną metamorfozę. Gwiazdor zmężniał i zapuścił wąsy. "Czas wąsa" - podpisał fotografię. Fani co do nowego wyglądu aktora są jednak podzieleni. "Zdecydowanie lepiej bez wąsa", "proszę, usuń wąsa". Padły też porównania do Pablo Escobara oraz Lecha Wałęsy. 

Sergiusz na szczęście ma spory dystans do krytycznych komentarzy, dlatego postanowił odpowiedzieć wszystkim, którym nie spodobał się jego nowy wygląd. "Czuję, jak wąs gęstnieje z każdą taką prośbą"  - zażartował serialowy Filip.

RadioZet.pl