Zamknij

Shakira i Gerard Pique rozstali się? Piosenkarka wyprowadziła się z domu

Redakcja
06.10.2017 15:43
Shakira i Gerard Pique rozstali się? Piosenkarka wyprowadziła się z domu
fot. Eastnews

Jak podały zagraniczne media, Shakira wyprowadziła się od swojego wieloletniego partnera.

O tym, że wspólne życie Shakiry i Pique nie układa się najlepiej, plotkowano już od jakiegoś czasu. Para jednak nie komentowała tych doniesień. Wszystko wskazuje jednak, że faktycznie coś jest na rzeczy. Ostatnio z mediów społecznościowych zniknęła duża część ich wspólnych zdjęć, a co więcej – jeśli wierzyć hiszpańskim i kolumbijskim mediom – Shakira wyprowadziła się z ich wspólnego domu w Barcelonie.

Zobacz także

Po raz ostatni Shakra i Pique byli widziani razem na weselu Leo Messiego, które odbyło się w czerwcu tego roku. Media zauważyły także, że podczas jednego z meczów środkowy obrońca FC Barcelony nie wykonał charakterystycznego gestu, który zawsze dedykował ukochanej.

Para na razie nie zdecydowała się komentować doniesień kolorowej prasy. Miejmy nadzieję więc, że to tylko okrutne plotki. Szkoda byłoby po tylu latach tak pięknego związku! Przypomnijmy, że para wychowuje razem dwoje dzieci: czteroletniego Milana i dwuletniego Sashę.

Hiszpan i Kolumbijka byli parą przez siedem lat. Poznali się na planie teledysku do utworu „Waka Waka (This Time For Africa)", który była oficjalnym utworem piłkarskich mistrzostw świata 2010.

RadioZET.pl/SI