Zamknij

Shannen Doherty ma nawrót raka. Gwiazda "Beverly Hills" walczy z okrutną chorobą

Sylwia Wamej
04.02.2020 17:27
Shannen Doherty
fot. Rex Features/ East News

Shannen Doherty znów walczy z rakiem piersi. Gwiazda "Beverly Hills" ma nawrót choroby. W programie "Good Morning America" 48-letnia aktorka zdradziła, że ma 4 stopień nowotworu piersi.

Shannen Doherty znów walczy z rakiem piersi

Shannen Doherty pięć lat temu poinformowała swoich fanów, że jest zdrowa. Niestety, okazuje się, że choroba znów ją dopadła. W programie "Good Morning America" powiedziała, że ma 4 stopień nowotworu piersi.

"Ta informacja wyszłaby na jaw w najbliższych dniach. Rak wrócił, dlatego tu jestem" -powiedziała 48-letnia aktorka. Shannen Doherty powiedziała również, że jest przerażona powrotem choroby. "To trudne do przełknięcia z różnych powodów. Jestem przerażona. Naprawdę się boję" - wyznała gwiazda.

Shannen Doherty: kiedy dowiedziała się o diagnozie?

Shannen Doherty o diagnozie dowiedziała się rok temu, w lutym. To było niedługo przed śmiercią kolegi z serialu Luke'a Perry. "Dlaczego to nie byłam ja? To było tak dziwne dowiedzieć się o diagnozie, a potem ktoś, kto wyglądał zdrowo, odszedł pierwszy. To było szokujące i jedyne, co mogłam zrobić dla niego, to zagrać w produkcji. Wciąż myślę, że nie zrobiłam dla niego wystarczająco dużo" - powiedziała Shannen.

Jak się okazuje, gwiazda "Beverly Hills" ukrywała swoją chorobę przez rok. Miała jednak swoje powody. Doherty pozwała firmę ubezpieczeniową, która nie wypłaciła jej należytego odszkodowania po tym, gdy jej dom w Kalifornii spłonął w pożarze.

W sądowych dokumentach, które miałyby wyjść w lutym tego roku, mowa jest o tym, że aktorka jest chora. Shannen stwierdziła, że najlepiej będzie, jeśli informacja o chorobie wyjdzie od niej samej.

"Wolałam, żeby ludzie dowiedzieli się ode mnie. Nie chcę, żeby coś pokręcono. Chcę, żeby to było prawdziwe, autentyczne" - powiedziała w programie "Good Morning America". Gwiazda powiedziała też, że w walce z okrutną chorobą wspiera ją m.in. mąż oraz ekipa z serialu "Beverly Hills.90210".

Zagłosuj

Badasz się regularnie?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW