Zamknij

Shannen Doherty znów walczy z rakiem? Opublikowała wzruszające zdjęcie

Redakcja
16.05.2018 13:16
Shannen Doherty
fot. Instagram

Nieco ponad rok temu Shannen Doherty cieszyła się z pokonania raka. Po chemioterapii i naświetlaniach pochwaliła się, że jest onkologicznie "czysta". Niedawno gwiazda znana z roli Brendy Walsh w serialu Beverly Hills 90210, pokazała nowe zdjęcie ze szpitala. Czy znów walczy z rakiem?

Na początku 2017 roku Shannen Doherty, gwiazda znana z roli Brendy Walsh w serialu Beverly Hills 90210, zakończyła chemioterapię i naświetlania. Pokazała wtedy odrastające włosy i cieszyła się tym, że choroba jest w reemisji. Kilka dni temu aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie ze swoim lekarzem i poinformowała o przygotowaniach do operacji. Jej fani nie byli pewni, o co dokładnie chodzi. Czy serialowa Brenda znów walczy z chorobą?

Doherty przeszła operację

Na szczęście nie ma złych wieści. Okazuje się, że aktorka przygotowywała się do zabiegu rekonstrukcji piersi. Doherty w 2016 roku poddała się mastektomii. Teraz przyszedł czas na zabieg, który dla wielu kobiet jest symbolem wygranej z chorobą.

W niedzielę 13 maja w USA obchodzony był Dzień Matki. Kolejnego dnia Doherty podzieliła się wzruszającym zdjęciem ze swoją mamą. Fotka została zrobiona w szpitalu, a widać na niej aktorkę na szpitalnym łóżku i jej mamę, która się nią opiekuje.

- Szczęśliwego Dnia Matki, mamo. Prowadzę cię tylko do najlepszych miejsc - zażartowała, komentując swoją obecną sytuację. - Kocham Cię. Dziękuję, że zawsze jesteś - napisała.