Zamknij

Sharon Stone straciła 11-miesięcznego bratanka. Tragedia w rodzinie aktorki

31.08.2021 15:29
Sharon Stone
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Sharon Stone przeżywa żałobę. Gwiazda straciła 11-miesięcznego bratanka Rivera Stone'a, który doznał całkowitej niewydolności narządów. O śmierci dziecka Sharon poinformowała w poniedziałek, 30 sierpnia.

Sharon Stone pogrążona jest w żałobie. Aktorka straciła 11-miesięcznego bratanka Rivera Stone'a. Jeszcze w ubiegłym tygodniu gwiazda prosiła swoich fanów o modlitwę.

"Proszę, módl się za niego. Potrzebujemy cudu" - apelowała gwiazda do swoich fanów. W poniedziałek, 30 sierpnia, 63-letnia aktorka zamieściła kolejny wpis poświęcony bratankowi. Poinformowała w nim, że dziecka nie udało się uratować. Na wideo z rodzinnego albumu widać roześmianego chłopca, natomiast w tle słychać utwór Erica Claptona "Tears in Heaven". Jak się okazuje, maluch zmarł zaledwie dziewięć dni przed pierwszymi urodzinami. Doznał całkowitej niewydolności narządów.

Zobacz też:  Sharon Stone przyznała, że w wieku 18 lat zdecydowała się na aborcję. "Krwawiłam przez wiele dni"

 Sharon Stone straciła 11-miesięcznego bratanka. Tragedia w rodzinie aktorki

River Stone był synkiem młodszego brata Sharon, Patricka. W komentarzach fani gwiazdy zasypali wyrazami wsparcia i kondolencjami. "Kondolencje Sharon. Modlę się za Ciebie i rodzinę"- "Bardzo mi przykro z powodu twojej straty, "Sharon, tak mi przykro, modlimy się za was wszystkich" - pisali fani.

Sama Sharon Stone nigdy nie doczekała się własnych dzieci, choć wielokrotnie próbowała zajść w ciążę. Wszystko przez chorobę autoimmunologiczną oraz endometriozę. W końcu aktorka zdecydowała się na adopcję. W 2000 roku aktorka adoptowała Roana Josepha. Gdy gwiazda rozstała się ze swoim drugim mężem, adoptowała jeszcze dwóch chłopców, z którymi zamieszkała w Hollywood.