Zamknij

Sharon Stone w bikini. 62-letnia gwiazda zachwyca piękną i szczupłą sylwetką [FOTO]

Sylwia Wamej
29.05.2020 09:54
Sharon Stone w bikini. 62-letnia gwiazda zachwyca piękną i szczupłą sylwetką
fot. Splashnews.com/ East News

Sharon Stone chętnie korzysta z dobrodziejstw mediów społecznościowych. Ostatnio 62-letnia gwiazda uraczyła swoich fanów zabawnym zdjęciem w bikini i masce. Obserwatorzy zwrócili uwagę na smukłą sylwetkę gwiazdy. W komentarzach nie zabrakło zachwytów fanów.

Sharon Stone w bikini. 62-letnia gwiazda zachwyca szczupłą sylwetką

Sharon Stone dla wielu osób jest ikoną kobiecości oraz seksapilu. Gwiazda na przestrzeni lat zmieniła się, jednak wciąż zachwyca nienaganną sylwetkę. Ostatnio zaprezentowała się w bikini i trzeba przyznać, że wygląda świetnie. Zabawne zdjęcie, na którym Sharon pozuje w bikini i ciężkiej masce rodem z "Gladiatora" zachwyciło jej obserwatorów. Sharon Stone chętnie udostępnia fanom wiele swoich zdjęć a Instagramie. Nie boi się też pokazywać bez makijażu, za co dodatkowo kochają ją fani.

Sharon Stone: W jakich filmach wystąpiła aktorka?

Sharon Stone debiutowała 40 lat temu, grając w filmie "Woody'ego Allena" - "Wspomnienia z gwiezdnego pyłu". Szerszą popularność Sharon Stone zdobyła, grając w filmie science-fiction Paula Verhoevena "Pamięć absolutna". Jednak status światowej gwiazdy, a także symbol seksu przyniosła jej kreacja femme fatale Catherine Tramell w filmie "Nagi instynkt", za którą po raz pierwszy w swej karierze zdobyła nominację do Złotego Globu dla najlepszej aktorki w filmie dramatycznym.

Sharon Stone jest znana ze swojego zaangażowania w działalność charytatywną. Propaguje ideę adopcji, wspiera Ruch Obrony Praw Człowieka i walczy o prawa mniejszości seksualnych. Prywatnie jest mamą trzech adoptowanych synów.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy z udziałem Sharon Stone?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW