Zamknij

Córka Angeliny Jolie zmieniła imię na męskie. "Ona chce być chłopcem"

17.06.2020 11:41
Córka Angeliny Jolie chce być chłopcem
fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

Shiloh, najstarsza biologiczna córka Angeliny Jolie, zmieniła imię na męskie. Jak informują media, ma przejść hormonalną terapię zmiany płci. Hollywoodzka gwiazda przyznała w wywiadzie, że jej córeczka od dziecka czuła się chłopcem.

Angelina Jolie to jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek, która na swoim koncie ma wiele kasowych przebojów i filmów docenionych przez krytyków. Mogliśmy podziwiać ją między innymi w "Przerwanej lekcji muzyki", za którą otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej, a także "Turyście", "Oszukanej" czy "Salt". Ogromną popularność przyniosła jej także rola w "Lara Croft: Tomb Raider", choć sama produkcja nie została wysoko oceniona.

Jolie stworzyła z Bradem Pittem jeden z najbardziej medialnych związków w historii. Para poznała się na planie filmu "Pan i Pani Smith", głośno było o ich rzekomym romansie, który miał rozbić małżeństwo Pitta z Jennifer Aniston. Ostatecznie Angelina i Brad pobrali się w 2014 roku. Niestety, ich małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata, w 2016 roku Jolie złożyła pozew rozwodowy. Para ma szóstkę dzieci, z czego tróję adoptowanych. Ich najstarszą biologiczną córką jest Shiloh Nouvel Jolie-Pitt. Jednak jak donoszą zachodnie media, dziewczynka posługuje się już innym, męskim imieniem. 

 Angelina Jolie do Olbrychskiego: "Bądź łaskaw się od*******ć". O co poszło?

Córka Angeliny Jolie zostanie mężczyzną? Shiloh zmieniła imię

Shiloh podjęła ważną życiową decyzję i według amerykańskich mediów w dokumentach figuruje pod męskim imieniem John. Dziewczynka od dzieciństwa miała czuć się chłopcem, co potwierdziła w wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" sama Jolie.

- Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci - opowiadała.

Co więcej, Shiloh (a właściwie John) chciałaby zmienić płeć, a rodzice mają wspierać ją w żyiowej decyzji. Angelina zgodziła się na hormonalną terapię zmiany płci, Brad ma mieć wątpliwości, czy córka nie jest za młoda, ale wspiera ją w postanowieniu.