Zamknij

Show: Małgorzata Socha ma koronawirusa. Jak się czuje aktorka?

21.07.2020 09:55
Show: Małgorzata Socha ma koronawirusa. Jak się czuje aktorka?
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Małgorzata Socha ma koronawirusa - donosi magazyn "Show". Gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest chora na COVID-19. Jak się czuje Małgorzata Socha?

Show: Małgorzata Socha ma koronawirusa. Jak się czuje gwiazda "Przyjaciółek"?

Małgorzata Socha ma koronawirusa. Informację o tym, że aktorka zachorowała na COVID-19 potwierdził magazyn "Show". Jak czytamy, gwiazda "Przyjaciółek" przechodzi chorobę łagodnie. Zdjęcia do serialu "Przyjaciółki" musiały zostać wstrzymane, a ekipa serialu udała się na kwarantannę. Test na koronawirusa wykonała też Magdalena Stużyńska. Jak poinformowała aktorka, wynik testu okazał się negatywny.

Grzegorz Kuczeriszka o przestrzeganiu zasad higieny na planie "Przyjaciółek"

Informacja o tym, że jedna z głównych gwiazd "Przyjaciółek" ma koronawirusa, pojawiły się w ubiegłym tygodniu. Grzegorz Kuczeriszka, reżyser serialu "Przyjaciółki" w rozmowie z "Rzeczpospolitą" mówił, że nie wszystkie gwiazdy wzorowo przestrzegały zasad higieny na planie serialu.

"Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i nie będziemy w czasie produkcji uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież często żyją swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa" - powiedział reżyser w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Show