Zamknij

Silnik spalinowy dwusuwowy zasilany benzyną nie ma...? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych

25.08.2020 12:10
Silnik spalinowy dwusuwowy zasilany benzyną nie ma...? Milionerzy - pytanie za 20 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Silnik spalinowy dwusuwowy zasilany benzyną nie ma...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 20 tys. złotych.

Silnik spalinowy dwusuwowy zasilany benzyną nie ma...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 20 tys. złotych.

Silnik spalinowy dwusuwowy zasilany benzyną nie ma...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Silnik spalinowy dwusuwowy zasilany benzyną nie ma...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. wałka rozrządu 

B. świec zapłonowych 

C. tłoków

D. korbowodów

Uczestnik nadal miał do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu możliwych wariantów postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź D.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Silnik spalinowy dwusuwowy zasilany benzyną nie ma...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Silnik spalinowy dwusuwowy zasilany benzyną nie ma...?", to A. Uczestnik wygrał gwarantowany 1 tys. złotych i zakończył grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl