Zamknij

Juror "X Factor" złamał kręgosłup. Jego dalsza aktywność stoi pod znakiem zapytania

10.08.2020 10:37
Simon Cowell
fot. Invision/Invision/East News

Simon Cowell, twórca i juror amerykańskiej i brytyjskiej edycji talent show "X Factor" uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego złamał kręgosłup. Podczas próbnej przejażdżki na rowerze elektrycznym przewrócił się. Lekarze robią, co w ich mocy, by mógł wrócić do sił.

Simon Cowell, znany szerokiej publiczności m.in. jako twórca i juror brytyjskiej i amerykańskiej edycji "X Factor", a także juror kilku innych podobnych formatów, w minioną sobotę, 8 sierpnia, doznał poważnego wypadku. Jak informuje CNN, Cowell testował na swojej posesji rower elektryczny i w trakcie przejażdżki nie zapanował nad maszyną. Doniesienia te potwierdziła przedstawicielka producenta.

Simon Cowell złamał kręgosłup

60-etni łowca talentów od razu został przewieziony do szpitala. Wypadek, któremu uległ, spowodował złamanie kręgosłupa. Obecnie stan Cowella jest dobry. Producent pozostaje pod opieką specjalistów po przebytej operacji. Lekarze robią co w ich mocy, by Cowell wrócił do pełni sił, jednak w tej chwili jego sytuacja jest niepewna.

Poza show "F Xactor", Simon Cowell w roli jurora występował także w innych podobnych formatach: "Wielka Brytania ma talent", amerykańskim "Idolu" oraz "Ameryka ma talent". Na plan tego ostatniego - do odcinków na żywo - miał wrócić 12 sierpnia.

RadioZET.pl/CNN/AS