Zamknij

Siostra Marceliny Zawadzkiej jest w ciąży. Gwiazda "Pytania na śniadanie" zdradziła płeć dziecka

Judyta Wanicka
02.04.2020 21:18
Marcelina Zawadzka z siostrą
fot. Instagram:@ marcelina_zawadzka

Karolina Zawadzka spodziewa się dziecka. Siostra Marceliny Zawadzkiej opublikowała ciążowe zdjęcia na Instagramie. Gwiazda "Pytania na śniadanie" już się cieszy. "Będę rozpieszczającą ciotką" - wyznaje. 

Marcelina Zawadzka wkrótce zostanie ciocia. Jej siostra, Karolina Zawadzka, jest w ciąży i wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko. Prezenterka "Pytania na śniadanie" cieszy się, że jej rodzina niedługo się powiększy i zapowiada, że zamierza być rozpieszczającą ciotką. Jakiej płci jest dziecko siostry Marceliny Zawadzkiej? 

Marcelina Zawadzka zostanie ciocią 

Marcelina Zawadzka w grudniu bawiła się na weselu siostry Karoliny, która wyszła za modela Pawła Polaka. Nic chciała jednak zdradzić najważniejszego - że jej siostra spodziewa się dziecka. Radosną nowiną podzieliła się dopiero teraz, gdy Karolina opublikowała na Instagramie pierwsze ciążowe zdjęcia. Modelka jest 7. miesiącu ciąży i - jak można wnioskować z relacji Marceliny - spodziewa się syna. 

Bardzo się cieszę, szczególnie że jesteśmy bardzo blisko ze sobą, zawsze byłyśmy zżyte. Będę rozpieszczającą bratanka ciotką i w końcu nie odległość, bo jestem też chrzestną Antosi, córki najstarszej siostry – powiedziała Marcelina Zawadzka w rozmowie z Pudelkiem. 

Zagłosuj

Karolina jest podobna do Marceliny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw