Zamknij

Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub. Suknia zjawiskowa. Ale to ozdoba głowy kradnie uwagę

Judyta Wanicka
31.12.2019 11:07
Marcelina Zawadzka z siostrą Karoliną
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka

Siostra Marceliny Zawadzkiej wyszła za mąż. Karolina Zawadzka poszła do ślubu w klasycznej sukni. Zamiast tradycyjnego welonu, wybrała oryginalną ozdobę w stylu vintage. Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciami ze ślubu siostry. 

Marcelina Zawadzka poinformowała na Instagramie, że jej siostra, Karolina Zawadzka, wzięła ślub. Prowadząca Sylwestra Marzeń z Dwójką, pochwaliła się piękną siostrą na zdjęciach i przy okazji zdradziła, jak Karolina wyglądała jako panna młoda. 

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia ze ślubu siostry 

W ubiegły weekend odbył się ślub Karoliny Zawadzkiej. Siostra Marceliny wyszła za modela Pawła Polaka. Uroczystość odbyła się w gronie najbliższych i przyjaciół pary. Naturalnie wśród gości brylowała Marcelina Zawadzka, która z dumą pochwaliła się szczęściem siostry na Instagramie.

Moja siostra wychodzi za mąż - napisała pod galerią zdjęć z wesela. 

Siostra Marceliny Zawadzkiej poszła do ślubu w klasycznie skrojonej sukience na ramiączkach. Kreację okrywała futrzana etola. Najciekawiej jednak prezentowała się ozdoba głowy. Panna młoda zastąpiła tradycyjny welon wiankiem w stylu vintage. W efekcie ślubna stylizacja nabrała charakteru z epoki lat 20. 

karolinazawadzka
fot. Instastory:@k.zawadzka
er
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka
Zagłosuj

Podoba ci się ślubna stylizacja Karoliny Zawadzkiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw