Zamknij

Siostra Meghan Markle: „Jeśli ojciec umrze, będziesz za to odpowiedzialna”

Redakcja
19.07.2018 11:04
Meghan Markle
fot. Instagram

Przyrodnia siostra Meghan Markle, Samantha, oskarża księżną o to, że ich ojciec ma problemy zdrowotne właśnie przez Meghan. „Jeśli nasz ojciec umrze, będziesz za to odpowiedzialna” – napisała w sieci. Co ma na myśli?

Relacje Meghan Markle z jej rodziną w USA nie są łatwe. Ojciec z powodu choroby nie pojawił się na jej ślubie z Harrym i między nimi już od pewnego czasu nie ma kontaktu. W związku z pogorszeniem się relacji księżnej i jej rodziny na Twitterze uaktywniła się ostatnio przyrodnia siostra Meghan – Samantha. W swoich wpisach krytykuje księżną i oskarża ją o to, że to z jej powodu ojciec czuje się coraz gorzej.

Kilka dni temu Markle i książę Harry oddali hołd pamięci Nelsona Mandeli. Rozzłoszczona Samantha przy udostępnionym artykule na temat tego wydarzenia atakuje:

„A może tak oddasz hołd swojemu ojcu? Wystarczy już tego. Zachowuj się humanitarnie, zachowuj się jak kobieta. Jeśli nasz ojciec umrze, to ty będziesz za to odpowiedzialna, Meg” – napisała kobieta. Wcześniej twittowała też, że nie ma nic zawstydzającego w miłości ojca do córki, a to rodzina królewska powinna wstydzić się za swój chłód.

„Cieszę się, że masz tak wiele czasu na to, by oddawać innym honory, jednocześnie ignorując swojego ojca. Jak możesz być tak zimna!”

Niedawno Thomas Markle udzielił wywiadu, w którym poinformował, że od pewnego czasu próbuje skontaktować się z Meghan, ale to się nie udaje.

RadioZET.pl/TheSUn/SA