Zamknij

Siostra Michała Szpaka całuje się w łóżku z chłopakiem. Pikantne zdjęcie trafiło do sieci [FOTO]

Judyta Wanicka
20.01.2020 15:00
Ewa Szpak
fot. Instagram:@ewa_szpak

Ewa Szpak to młodsza siostra Michała Szpaka. Dziewczyna próbuje podbić show-biznes swoim debiutanckim singlem. Tymczasem zadbała, by zrobiło się o niej głośno w mediach. Ewa Szpak pochwała się na Instagramie zmysłowym zdjęciem ze swoim ukochanym.

Ewa Szpak, najmłodsza siostrą Michała Szpaka, również zajmuje się muzyką. Media zainteresowały się nią, kiedy wrzuciła do sieci swój pierwszy autorski utwór zatytułowany "Ciche przebiegłe". Piosenka została ciepło przyjęta w sieci, a internauci wróżą młodej wokalistce dużą karierę. Ewa stara się także promować w mediach społecznościowych. Ostatnio skutecznie podsycił interesowanie wokół siebie, publikując pikantne zdjęcie z sypialni.

Ewa Szpak i jej partner na gorącym zdjęciu

Ewa Szpak pochwaliła się na Instagramie romantycznym momentem ze swoim chłopakiem. Para wybrała się na weekend do Zakopanego. Na zdjęciu widzimy siostrę Michała Szpaka całującą się z partnerem na łóżku. Pikanterii dodaje fakt, że Ewa pozuje w kusej mini i odsłania uda.

Gołąbeczki - podpisała fotkę Ewa.

Zdjęcie pocałunku Ewy i Sebastiana bardzo się spodobało obserwatorom. Nie była to jednak pierwsza tak odważna fotografia wstawiona na Instagram przez dziewczynę. Młodsza siostra Michała Szpaka w ubiegłym roku zdała maturę i rozpoczęła studia w Rzeszowie.

RadioZET.pl/jw