Zamknij

Siostra Roberta Lewandowskiego jest bardzo podobna do Anny. Tak wygląda Milena Lewandowska [FOTO]

Judyta Wanicka
24.04.2020 14:35
Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Milena Lewandowska-Miros to starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Na najnowszych zdjęciach można dostrzec spore podobieństwo 35-latki do Anny Lewandowskiej. Jak wygląda i kim jest siostra Roberta Lewandowskiego? 

Siostra Roberta Lewandowskiego jest podobna do Anny Lewandowskiej 

Milena Lewandowska-Miros w lutym obchodziła 35. urodziny. Robert zamieścił wówczas wspólne zdjęcie i złożył jej życzenia. Dla wielu internautów była to pierwsza okazja, by zobaczyć, jak wygląda starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Już wtedy wielu dostrzegło pewne podobieństwo fizyczne Mileny do Anny Lewandowskiej. Na najnowszych zdjęciach widać to jeszcze wyraźniej. Siostra kapitana polskiej reprezentacji zamieściła fotografie z urodzin syna. Z prostą grzywką i wiązaną opaską na głowie przypomina swoją słynną bratową.

Trudno nie zauważy, że Milenę i Annę łączy podobny typ urody oraz styl. Obie mają zbliżone rysy twarzy. Na niektórych zdjęciach, gdzie mają okulary przeciwsłoneczne, wprost trudno je odróżnić.

Milena Lewandowska-Miros - kim jest siostra Roberta Lewandowskiego? 

Milena Lewandowska-Miros jest o 3 lata starsza od Roberta Lewandowskiego. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela marki odzieżowej Signor Leone szyjącej męskie garnitury. Mają 5-letniego synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest nie kto inny niż sam Robert. 

Milena Lewandowska, podobnie jak Anna, ma na koncie sukcesy sportowe. Przed laty uprawiała siatkówkę i była zawodniczką drużyny AZS Politechniki Warszawskiej. 

Zagłosuj

Czy Milena jest podobna do Roberta?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw