Zamknij

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała zdjęcie ze ślubu. Miała suknię jak Rozenek [FOTO]

Judyta Wanicka
08.06.2020 18:17
Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Miros z mężem
fot. Instagram:@lewandowskamilena7

Milena Lewandowska-Miros opublikowała zdjęcie ze ślubu. Z okazji szóstej rocznicy siostra Roberta Lewandowskiego pokazała fanom, jak wyglądała jej suknia. Okazuje się, że kreacja miała podobny krój do słynnej stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Miros, do tej pory nie była szerzej znana w show-biznesie. Głośno zrobiło się o niej w tegorocznym Dniu Matki, kiedy ogłosiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Wcześniej zdjęcia Mileny sporadycznie pojawiały się na profilach Roberta i Anny Lewandowskich. Gdy w lutym Milena obchodziła 35. urodziny, kapitan polskiej reprezentacji zamieścił wspólne zdjęcie i złożył jej życzenia. Z kolei Ania fotografowała się z Mileną przy okazji obozów treningowych i rodzinnych uroczystości.

Milena Lewandowska-Miros jest o 3 lata starsza od Roberta. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela marki odzieżowej Signor Leone szyjącej męskie garnitury. Mają 5-letniego synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest oczywiście Robert Lewandowski. Siostra Lewego jest obecnie w zaawansowanej ciąży. Przed tygodniem pochwaliła się zdjęciami z profesjonalnej sesji ciążowej, w której pozowała razem z mężem i synkiem.

Siostra Roberta Lewandowskiego jest bardzo podobna do Anny. Tak wygląda Milena Lewandowska-Miros [FOTO]

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

W niedzielę, 7 czerwca, Milena Lewandowska i Radosław Miros obchodzili szóstą rocznicę ślubu. Z tej okazji siostra Roberta wstawiła zdjęcie z sesji, na której można zobaczyć ją w sukni ślubnej. Okazuje się, że panna młoda powiedziała sakramentalne "tak" w efektownej  kreacji o syrenim kroju, która mocno podkreślała kształty. Podobnie wyglądała suknia ślubna Małgorzaty Rozenek, gdy wychodziła za Radosława Majdana. "Perfekcyjna pani domu" miała na sobie kreację z puszystym trenem zaprojektowaną przez Ewę Minge. Nie wiemy wprawdzie, jak z przodu prezentowała się suknia siostry Roberta Lewandowskiego, ale tył zdradza, że szykiem nie ustępowała stylizacji żony Radka Majdana. 

A taką suknię miała na ślubie z Radosławem Majdanem Małgorzata Rozenek. 

Posłuchaj podcastu