Zamknij

Siostra Roberta Lewandowskiego w bikini. "Robienie takich zdjęć to wyzwanie" [FOTO]

14.06.2021 16:55
Robert Lewandowski Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Siostra Roberta Lewandowskiego opublikowała zdjęcie w bikini, na którym pozuje razem z Anną Lewandowską. Ich wspólna fotografia spotkała się z licznymi reakcjami internautów, którzy komplementują urodę pań.

Milena Lewandowska to starsza siostra piłkarza polskiej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego. Obecnie uwaga większości Polaków skupia się właśnie na nim i zbliżającym się meczu Polska-Słowacja na Euro 2020. "Lewy" może liczyć nie tylko na doping kibiców, ale także wsparcie rodziny. Jak się okazuje, w ostatnim czasie żona piłkarza Anna Lewandowska i jego siostra Milena spędziły razem trochę czasu.

Na profilu Mileny Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się nietypowe czarno-białe zdjęcie. Siostra sportowca zapozowała w bikini w towarzystwie Anny Lewandowskiej, która również miała na sobie tylko strój kąpielowy. Siostra Roberta Lewandowskiego przyznała, że publikowanie tej fotografii wiązało się dla niej z dużym niepokojem.

Zobacz także: Wybrano najpiękniejszą polską WAG. Nie jest to Anna Lewandowska [FOTO]

Siostra Roberta Lewandowskiego w bikini. Zapozowała u boku Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu kobiet. Część osób twierdzi, że ma wręcz idealną figurę - zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że powitała na świecie dwie córki. Właśnie dlatego siostra Roberta Lewandowskiego obawiała się pozowania ze szczupłą, wysportowaną bratową.

- Robienie zdjęć grupowych z Anną Lewandowską to zawsze wyzwanie, tym bardziej w bikini - dodała w opisie Milena.

Internauci w komentarzach przekonują jednak, że nie powinna mieć takich obaw. Pod fotografią pojawiło się wiele pozytywnych słów i komplementów skierowanych zarówno do Ani Lewandowskiej, jak i Mileny.

Podoba wam się to zdjęcie?