Zamknij

Siostry Godlewskie otwierają szkołę muzyczną. Dobry pomysł?

Redakcja
19.11.2018 12:13
Siostry Godlewskie
fot. Instagram

Siostry Godlewskie ogłosiły, że otwierają swoją szkołę muzyczną. Czy znajdą się osoby, które będą chciały uczyć się u nich śpiewu?

Jak widać, siostry Godlewskie korzystają z rozgłosu, jaki w niedawnych dniach zapewnił im kontrowersyjny film, który opublikowały na YouTube. Przypomnijmy, że chodzi o odśpiewanie „Pieśni Legionów Polskich”, co mieć było ich sposobem na uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Sposób, w jaki siostry odśpiewały tę pieśń o charakterze patriotycznym, wielu osobom nie przypadł do gustu, a Godlewskie zostały nawet pozwane. Sprawa po kilku dniach przycichła (choć wielu internautów czeka na rozwój sprawy wytoczonej przez Rafała Collinsa), ale widać dla celebrytek to dobry moment na ogłoszenie swojego nowego biznesu.

Siostry Godlewskie otwierają szkołę muzyczną

Gwiazdy 4Fun TV poinformowały, że otwierają szkołę muzyczną. Biznes, reklamowany hasłem „Zostań gwiazdą estrady”, został przyjęty w sieci z mieszanymi uczuciami. Celebrytki, których umiejętności wokalne budzą spore wątpliwości, chcą teraz uczyć śpiewu innych i pokazywać, jak zostać gwiazdą estrady, choć trudno powiedzieć, by one same taki status osiągnęły.

Po ogłoszeniu pomysłu na profilach Godlewskich w mediach społecznościowych internauci nie kryli zaskoczenia. Niektórzy pytają, czy to jakiś żart. Inni po prostu nie biorą tego na poważnie. „Prima aprilis był już w kwietniu” – pisze internauta. „Oo, jedyna szkoła muzyczna do której mnie przyjmą. Też fałszuję” – informuje ktoś inny.

Zostań gwiazdą estrady

Szkoła muzyczna sióstr Godlewskich ruszyć ma w 2019 roku. Obowiązywać będą zapisy. Ciekawe, z jakim zainteresowaniem spotka się ich biznes.

RadioZET.pl/SA