Zamknij

Siostrzenica Mateusza Morawieckiego wystąpi w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

10.09.2021 11:37
Klara Williams
fot. Pawel Wodzynski/East News

Klara Williams to jedna z uczestniczek kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Okazuje się, że jest spokrewniona z Mateuszem Morawieckim. Jak ustalił "Super Express", to siostrzenica premiera.

Klara Broda to aktorka teatralna i serialowa, znana m.in. widzom serialu " Pierwsza miłość". Teraz będziemy mogli podziwiać ją w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (gdzie pojawia się jako Klara Williams, choć trudno ustalić, z czego wynika zmiana nazwiska). Jak ustalił "Super Express", jest to osoba blisko spokrewniona z premierem Mateuszem Morawieckim - jest córką jego siostry.

Dla widzów show "TTBZ" udział siostrzenicy premiera w programie może być sporym zaskoczeniem. Od niedawna mocno komentowana jest obecność innej osoby, związanej z politykiem PiS, w programie "Top model". Mowa o Mariannie Schreiber - żonie ministra Prawa i Sprawiedliwości. Modelka przyznała, że na udział w programie zdecydowała się bez wiedzy męża, ktory - jak przyznała - nie wspierał jej w tych poczynaniach. Nie ma zamiaru angażować się w sprawy polityczne i ich komentować. Podobnie zdecydowała Klara Broda.

Zobacz także: Robert Janowski komentuje sprawę Beaty Kozidrak. "Niech rzuci kamieniem, kto jest bez winy"

Klara Williams w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak daleko zajdzie siostrzenica Mateusza Morawieckiego?

Już dziś, 10 września, na antenie telewizji Polsat wyemitowany zostanie pierwszy odcinek kolejnej serii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczymy w nim m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Roberta Janowskiego, Adama Zdrójkowskiego i Paulinę Sykut-Jeżynę. W gronie uczestników znalazła się także Klara Williams, która jest córką siostry premiera - Anny Morawieckiej i jej partnera Jarosława Brody. Jest ona przez wielu fanów programu uznawana za najmniej znaną "gwiazdę" show. Klara ma dwójkę rodzeństwa: siostrę Helenę oraz brata Franka, który jakiś czas temu zasłynął ostrymi komentarzami na temat rządów PiS. W odróżnieniu od niego Klara nie chce komentować polityki i koncentruje się na swoim udziale w "TTBZ".

"Do tej pory realizowałam się jako aktorka przede wszystkim na deskach teatru, w produkcjach filmowych oraz serialu "Pierwsza miłość", teraz przyszedł czas na program!" - napisała na Instagramie.

"Praca wśród ludzi z takim dorobkiem traktuję jak świetną lekcję i okazję, żeby się wiele nauczyć. Staram się więc z tego jak najwięcej czerpać. Udział w tym programie to dla mnie pierwsza okazja do zetknięcia się z tak szeroką publicznością, dlatego przyznam, że po pierwszym odcinku zapytałam samą siebie, czy mi się to podoba, ale zupełnie szczerze odpowiedziałam sobie, że tak!" - wyznała. Będziecie jej kibicować w walce o 100 tysięcy złotych?