Zamknij

Siwiec dała się sprowokować: udowadnia internautom, że naprawdę była w ciąży

Redakcja
14.09.2017 16:36
Natalia Siwiec
fot. Instagram

Od kiedy Natalia Siwiec zaczęła publikować w sieci swoje najnowsze zdjęcia, na których eksponuje szczupłą sylwetkę, zaroiło się od komentarzy i teorii spiskowych, że tak naprawdę wcale nie była w ciąży, tylko wynajęła surogatkę. Celebrytka dała się sprowokować i zaczęła udowadniać, że są w błędzie.

Burza na temat ciąży Natalii Siwiec nie milknie w internecie od kilku dni. Kiedy celebrytka pochwaliła się swoją figurą na kilkanaście dni po porodzie, internauci zaczęli snuć przypuszczenia, że ona i jej mąż skorzystali z usług surogatki. Zaroiło się od komentarzy, że to nie jest możliwe, by po ciąży nie było żadnego śladu, a Siwiec nie ma nawet niewielkiego brzuszka. Domysły te podsyca fakt, że Natalia nie chwaliła się ciążą - nie było publicznego obnoszenia się z tym ani pozowania z brzuchem. Internauci uważają, że jest to zachowanie nietypowe dla Siwiec, która zwykle była bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pozowała na ściankach.

Nie trzeba było długo czekać, aż Natalia zareaguje na te negatywne komentarze. Opublikowała na Instagramie zdjęcia z kremem do ujędrniania brzucha po ciąży, czym chce pokazać, że ona też ma problemy z wyglądem po porodzie i też musi o skórę brzucha specjalnie dbać. Dodatkowo pokazała też inny produkt - "jedyny taki na rynku kompleks naturalnych składników wspierający kontrolę masy ciała", sugerując, że też mogła przytyć, ale zadbała o to, by tak się nie stało.

Zagłosuj

Co myślisz o teorii, że Natalia Siwiec skorzystała z usług surogatki?

Liczba głosów:

W którą stronę pójdzie ta dyskusja? Część internautów nadal jest przekonana, że ciąża Natalii byłam pozorowana. Z drugiej strony rzesza komentujących wspiera celebrytkę i przychyla się do opinii, że każda kobieta jest inna, każdy organizm znosi ciążę inaczej, a skoro Siwiec dbała o siebie w czasie ciąży i kontrolowała tycie, to teraz nie miała problemu z powrotem do atrakcyjnej sylwetki. Dodatkowo wspierające Natalię kobiety podkreślają, że komentarze o surogatce świadczą po prostu o zazdrości kobiet, które nie potrafiły tak kontrolować swojego wyglądu, nie ćwiczyły i po porodzie niezbyt wiele robiły, by odzyskać sylwetkę. Zamiast tego wolą objadać się zrzucać winę na to, że przecież to wszystko przez ciążę.

Naszym zdaniem rzeczywiście każda kobieta ma inne predyspozycje, ale to głównie od niej zależy, jak będzie wyglądać.

RadioZET.pl/SA