Zamknij

Siwiec szaleje na elektrycznej hulajnodze z córką na kolanach. To bezpieczne?

Redakcja
19.07.2018 13:08
Natalia Siwiec
fot. Instagram

Natalia Siwiec nie dba o bezpieczeństwo córki? Szalała z nią na elektrycznej hulajnodze kierowanej przez męża. Dziewczynka siedziała mamie na kolanach bez żadnych zabezpieczeń.

Natalia Siwiec wraz z mężem i córką Mią odpoczywali niedawno w Sopocie. By sobie umilić czas, zdecydowali się na przejażdżkę elektryczną hulajnogą. Jak zauważa „Fakt”, Natalia i Mariusz „padli ofiarą palącego słońca”, bo podczas tej zabawy wykazali się dużą lekkomyślnością: córeczka siedziała na kolanach Natalii bez żadnych zabezpieczeń, a modelka po prostu przytrzymywała dziecko ręką. Na twarzy celebrytki i jej męża malował się uśmiech i chyba dobrze się bawili. Czy jednak było to bezpieczne dla Mii?

„Natalia i Mariusz postanowili urozmaicić swój pobyt w Sopocie [...]. Problem w tym, że zabrali ze sobą [na przejażdżkę hulajnogą – przyp. autorki] 11-miesięczną Mię zupełnie nie dbając o jej ochronę. Dziewczynka jechała na kolanach mamy bez żadnego zabezpieczenia. Gdyby doszło do choćby małej wywrotki, nieszczęście murowane” – żali się „Fakt”.

Nam jednak wydaje się, że Natalia i jej mąż potrafią ocenić, kiedy ich dziecku coś grozi.

RadioZET.pl/Fakt/SA