Zamknij

Siwiec wreszcie pokazała twarz córki. Fani zachwyceni

Redakcja
02.02.2018 13:32
Natalia Siwiec córka
fot. Instagram

Wygląda na to, że ciekawość internautów, którzy śledzą poczynania Natalii Siwiec, została nagrodzona. Po blisko pół roku od porodu celebrytka wreszcie zdecydowała się pokazać twarz córeczki.

Od kiedy na świat przyszło pierwsze dziecko Natalii Siwiec i jej partnera Mariusza Raduszewskiego, celebrytka bardzo chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z maleństwem. Do tej pory jednak córeczka zawsze była pokazywana tak, by nie ujawniać jej twarzy. Wiele osób komentujących te zdjęcia naciskało i dopytywało, dlaczego ukrywa twarz dziecka. Siwiec nie komentowała tego i nie polemizowała z internautami, co niektórych doprowadziło nawet do wniosku, że gwiazda na pewno planuje jakąś „okładkową sesję”, za którą zgarnie pewnie okrągłą sumkę.

Jak się okazuje, Natalia postanowiła pokazać twarz córeczki całkiem z zaskoczenia (a może — jak sugerują niektórzy — przez pomyłkę?). Na kilku filmikach widać, że Mia ma ciemne włosy i rysami twarzy raczej przypomina tatę. To jeszcze może się jednak zmienić.

1

Pod filmikami od razu posypały się komentarze od internautów. Większość z nich jest zachwycona małą panną Raduszewską. Co ciekawe, na Instagramie pojawił się nawet profil fanów dziewczynki. Jak widać, robi się sławna, choć jeszcze nie wyszła z pieluch.

Do którego z rodziców bardziej podobna jest mała Mia?

RadioZET.pl/SA