Zamknij

Skandal w "Love Island. Wyspa miłości". Karolina Gilon załatwiła koleżance udział w programie?

Judyta Wanicka
05.09.2019 16:59
Karolina Gilon
fot. TRICOLORS/EASTNEWS

Monika Kozakiewicz została wciągnięta po znajomości do "Love Island. Wyspa miłości"? Widzowie odkryli, że uczestniczka nowego show Polsatu prywatnie jest dobrą znajomą prowadzącej Karoliny Gilon. Fani wietrzą ustawkę.

Love Island. Wyspa miłości: Monika to koleżanka Karoliny Gilon?

"Love Island. Wyspa miłości" jeszcze na dobre się nie zaczęło, a już wzbudza sporo kontrowersji i to nie związanych z wydarzeniami w show. Najpierw wyszło na jaw, że jeden z uczestników, Dominik, który przedstawił się w programie jako kucharz, jest aktorem filmów erotycznych. Teraz okazuje się, że Monika jest najprawdopodobniej dobrą znajomą prowadzącej Karoliny Gilon.

Widzowie programu szybko wyszperali w sieci informacje o Monice Kozakiewicz. Okazuje się, że 23-letnia makijażystka już wcześniej miała kontakty z showbiznesem. Wiadomo, że wykonywała makijaże rożnym gwiazdom. Jednak fanów zaintrygował fakt, że jedną z jej klientek była Karolina Gilon. Obie zrobiły sobie nawet wspólne zdjęcie.

Dla widzów od razu stało się jasne, że Monika dostała się do programu dzięki koneksjom z prowadzącą show. W komentarzach rozpętała się burza.

Ustawiony Polsat jak zawsze. Wiadomo, że Monika koleguje się z Gilon to i musi być w programie - czytamy na oficjalnym profilu "Wyspy miłości".

Karolina Gilon na razie nie komentuje sprawy. Nie jest jednak tajemnicą, że większość osób biorących udział w programie nie jest anonimowa w mediach i ma już pewne doświadczenie przed kamerami.

Love Island. Wyspa miłości: o czym jest nowy program Polsatu?

"Love Island. Wyspa miłości" to nowe reality show emitowane na antenie Polsatu. Jest polską wersją znanego brytyjskiego formatu randkowego. Uczestnikami są single - 5 kobiet i 5 mężczyzn w wieku 18-35 lat. Przez kilka tygodni będą mieszkać w willi zlokalizowanej na hiszpańskiej wyspie. Podobnie jak w "Big Brotherze", uczestnicy żyją pod obstrzałem kamer i są odcięci od telefonów oraz internetu. Podczas pobytu muszą łączyć się w pary i wspólnie wykonywać powierzone im zadania. W każdym kolejnym odcinku mogą pozostać z danym partnerem lub go zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć drugiej połówki odpadają z programu. Eliminacja uczestników następuje również na podstawie wyników głosowania widzów. Para, która zwycięży w show, otrzymuje nagrodę pieniężną. 

Zagłosuj

Oglądasz "Love Island. Wyspa miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW