Zamknij

Skandaliczny wpis Kosmali o Lichtmanie. Menadżer zasugerował okropną rzecz

10.06.2021 12:39
Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk
fot. TRICOLORS/East News

Andrzej Kosmala i Marian Lichtman wciąż toczą medialną wojnę. Menadżer w jednym z ostatnich wpisów zasugerował, że były Trubadur przyczynił się do śmierci Krzysztofa Krawczyka. Treść postu Kosmali oburzyła internautów. 

Śmierć Krzysztofa Krawczyka nieoczekiwanie zaogniła konflikt Andrzeja Kosmali i Mariana Lichtmana. Zaczęło się po pogrzebie, gdy menadżer i bliski przyjaciel zmarłego gwiazdora oskarżył byłego Trubadura o lansowanie się na śmierci Krawczyka i wynoszeniu plotek do prasy. Lichtman odbijał piłeczkę, twierdząc, że walczy o dobre imię Krzysztofa juniora, biologicznego syna Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak, który został odsunięty od rodziny i pozbawiony praw do majątku. Informacje o kiepskiej sytuacji juniora potwierdziły się w serii reportaży programu "Uwaga". 

Od tygodni Lichtman i Kosmala ostro wyrzucają sobie w kolejnych wpisach i prywatnych wiadomościach. Często posuwają się do poważnych oskarżeń. Nie brakuje też kuriozalnych wątków, o czym można było się przekonać, czytając treść wiadomości Kosmali udostępnionej przez Mariana Lichtmana, w którym menadżer insynuuje, że były Trubadur jest biologicznym ojcem Krzysztofa juniora.

Marian Lichtman ujawnił sensacyjną wiadomość od Kosmali. "Krzysiek w grobie się przewraca!"

Kosmala mocno do Lichtmana. Nawiązał do śmierci Krawczyka

Obserwujący spór internauci nie mają wątpliwości, że wymiana zadań obu panów zaszła już za daleko. W odpowiedzi na post Lichtmana Kosmala napisał, że Trubadur postradał zmysły i zastanawiał się, dlaczego Krzysztof Krawczyk zmarł tak nagle, będąc pod opieką swojego przyjaciela. 

Ludzie, Lichtman zwariował! Jeszcze wszystkie trupy z szafy nie wypadły!!! Czeka ciebie dużo nowości i prawdy. Czekam, aż mnie podasz do sądu. Dlaczego Krzysztof tak nagle umarł, a tak się bardzo nim opiekowałeś razem z Ewą - napisał. 

Internauci nie kryli oburzenia wpisem i apelowali, by menadżer uszanował pamięć Krawczyka i przestał nakręcać aferę przez posuwanie się do tak niskich chwytów. Wpis wkrótce zniknął z profilu Kosmali. 

Syn Krawczyka ujawnił nagranie rozmowy z macochą ws. testamentu. "Na żadne miliony nie licz"