Zamknij

Sławomir Świerzyński przeszedł operację. Gwiazdor disco polo opowiedział o swoim zdrowiu

04.09.2020 10:35
Sławomir Świerzyński
fot. Pawel Murzyn/East News

Sławomir Świerzyński przeszedł w ostatnim czasie dwie operacje. Wokalista disco polo zdradził, jak się teraz czuje. Zapowiedział, że już niebawem zaskoczy fanów nowymi piosenkami Bayer Full.

Sławomir Świerzyński w minionym roku musiał mocno zadbać o swoje zdrowie. W październiku 2019 roku wokalista Bayer Full obchodził swoje 59 urodziny. Wtedy też rozpoczęła się jego pierwsza operacja wszczepienia protezy stawu biodrowego. Gwiazdora disco polo czekał drugi zabieg w marcu 2020, w związku z czym postanowił zadbać o swoje zdrowie i zrzucił blisko 17 kg w 8 tygodni.

Po drugiej operacji pojawiły się jednak poważne trudności. W związku z pandemią koronawirusa wstrzymane zostały rehabilitacje. Sławomir Świerzyński musiał sam trenować w domu, zgodnie z instrukcją, którą przekazały mu rehabilitantki. Artysta martwił się jednak, że przez brak odpowiednich masaży i ćwiczeń pod okiem specjalistów, nie uda mu się wrócić do pełni zdrowia. "Niestety ja sam tak nie wymasuję swoich bioder i blizny po operacji, jak by to zrobiły one (...) Jak się tak samemu kuśtyka, jest ciężko" - opowiadał gwiazdor disco polo w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także: Piękni i Młodzi: Wokalista zespołu został ojcem. Urodziły mu się bliźniaczki [FOTO]

Sławomir Świerzyński z Bayer Full przeszedł operację

Kilka miesięcy po drugiej operacji wokalista Bayer Full postanowił opowiedzieć o swoim stanie zdrowia. Okazuje się, że ostatecznie udało mu się uzyskać pomoc specjalistów.

- Na zdrowie nie narzekam. Czuję się świetnie. Nowe bioderka mi służą. Doskonale się spisują. Już tańczę i już biegam. Wszystko jest w porządku. Już jestem w pełni sprawny. Operację przeszedłem w okresie postu, czyli tak jak sobie to wcześniej zaplanowałem. Potem były małe mankamenty z rehabilitacją, bo nie chciano wpuszczać ludzi do szpitala, ale w rezultacie udało mi się skorzystać z pomocy fizjoterapeutów – zdradził w rozmowie z „Super Expressem” Sławomir Świerzyński.

Mężczyzna zapowiedział, że wrócił już do pracy i jest w trakcie tworzenia teledysków do dwóch utworów. Fani Bayer Full mogą spodziewać się nowych piosenek już niedługo. Jak zdradza wokalista, jeden kawałek będzie o koronawirusie.