Zamknij

Ślub Beyonce i Jaya-Z. Do sieci trafiło niepublikowane zdjęcie z uroczystości [FOTO]

Judyta Wanicka
06.04.2020 20:16
Beyonce i Jay Z
fot. Instragram:@beyonce

Zdjęcia ze ślubu Beyonce i Jaya-Z opublikowała Tina Knowles. W 12 rocznicę uroczystości mama Bey pokazała niepublikowaną dotąd fotografię, na której można zobaczyć suknię ślubną Beyonce w całej okazałości. 

Ślub Beyonce i Jaya-Z - niepublikowane zdjęcie 

W sobotę, 4 kwietnia, Beyoncé i Jay-Z obchodzili 12. rocznicę ślubu. Z tej okazji mama Beyoncé, Tina Knowles, opublikowała na Instagramie unikatowe zdjęcie z ceremonii. Na fotografii widać młodą parę tuż po złożeniu przysięgi małżeńskiej. Beyoncé ma na sobie drapowaną suknię z odkrytym dekoltem, zaś Jay-Z klasyczny smoking. 

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dla Bey i Jaya. Wydaje się, jakby to było wczoraj. To ja przytrzymuję z tyłu fałdy jej sukni. Co za piękne wspomnienia po 12 latach bycia razem! Troje wspaniałych dzieci, a wasza miłość wciąż trwa - napisała dumna mama Bey. 

Beyonce i Jay-Z wzięli ślub w 2008 roku 

Beyoncé i Jay-Z poznali się, gdy Bey miała 15 lat. Do narodzin związku doszło jednak kilka lat później, gdy po rozpadzie grupy Destiny's Child Beyonce trafiła pod muzyczną opiekę Jaya-Z. W 2003 roku razem nagrali kawałek "Bonnie & Clyde". Przyjmuje się, że to właśnie wtedy zaczął się ich płomienny romans. 

Ślub Beyonce i Jaya-Z odbył się 4 kwietnia 2008 roku. Uroczystość miła miejsce na tarasie apartamentu rapera w nowojorskiej dzielnicy Tribeca, w ścisłej tajemnicy przed mediami. Dopiero kilka miesięcy później Beyonce pokazała się z wartym pięć milionów dolarów pierścionkiem zaręczynowym. 

W sierpniu 2011 roku Carterowie ogłosili, że spodziewają się dziecka. 7 stycznia 2012 roku na świat przyszła Blue Ivy. Pięć lat później para powitała bliźniaki: córkę Rumi i syna Sira.

Szokujący wywiad Jaya-Z. Przyznał się do zdradzania Beyoncé! 

RadioZET.pl/jw