Zamknij

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat. Panna młoda nie miała na sobie sukienki [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
27.12.2019 13:40
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat
fot. Instagram:@celiajaunat

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub. Zawodnik Lokomotiwu Moskwa i francuska modelka powiedzieli sobie "tak" w Wigilię Bożego Narodzenia. Para znana z zamiłowania do mody postawiła na wysmakowane stylizacje. Największym zaskoczeniem była jednak ślubna kreacja Celii Jaunat. 

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat 

W Wigilię odbył się ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat. Piłkarz polskiej reprezentacji grający na co dzień w Lokomotiwie Moskwa przyrzekł wierność francuskiej modelce Celii Jaunat. Para wzięła ślub cywilny. Panna młoda wyjątkowo nie włożyła na tę okazję sukienki. Zdecydowała się na elegancki biały garnitur i klasyczne dodatki. Grzegorz Krychowiak miał na sobie garnitur w prążki, w którym, podobnie jak Celia, prezentował się jak gwiazda żurnala. 

Magiczne święta z bardzo wyjątkowego powodu. Mrs & Mr Krychowiak - obwieścił na Instargamie piłkarz. 

Celia Jaunat - kim jest żona Grzegorza Krychowiaka?

27-letnia Celia Jaunat pochodzi z Francji i jest w związku z Grzegorzem Krychowiakiem od 8 lat. Zajmuje się modelingiem oraz prowadzeniem social mediów. Jest wielką pasjonatką mody. Na Instagramie regularnie pokazuje swoje stylizacje oraz reklamuje różne marki. W przyszłości chciałaby stworzyć własną kolekcję ubrań.

Zainteresowanie modą zbliżyło Celię Jaunat i Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz nie ukrywa, że lubi się dobrze ubrać, dlatego w wolnych chwilach chętnie buszuje z ukochaną w centrach handlowych. Ponadto para często wyjeżdża na egzotyczne wczasy. W 2017 roku, podczas wakacji na Bora-Bora, Grzegorz Krychowiak oświadczył się Celii Jaunat. 

Krychowiak i Jaunat poznali się we Francji, gdy piłkarz, należący wówczas do Stade Remis, został wypożyczony do zespołu z Bordeaux. Co ciekawe, znali się ze szkoły, do której razem uczęszczali. W grudniu 2019 roku zdecydowali się zalegalizować swój związek.

Zagłosuj

Podoba ci się ślubna stylizacja Celii Jaunat?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw