Zamknij

Ślub Harry'ego i Meghan Markle. Byłe dziewczyny księcia Harry'ego

Redakcja
19.05.2018 17:02
Ślub Harry'ego i Meghan. Byłe dziewczyny księcia
fot. PAP

Ślub Harry'ego i Meghan Markle za nami. Na królewskim wydarzeniu nie zabrakło byłych dziewczyn księcia Harry'ego. Jak się zachowywały?

Ślub Harry'ego i Meghan Markle. Byłe dziewczyny księcia Harry'ego

Jak kochać, to księcia, jak kraść, to miliony, a jak rozstawać się, to z klasą. Książę Harry na pewno odrobił te lekcje – na ślubie, który wziął z amerykańską gwiazdą telewizyjną Meghan Markle nie zabrakło jego byłych partnerek.

Fotoreporterzy dostrzegli Cressidę Bonas, która spotykała się z księciem od 2012 do 2014 roku. Oboje byli wtedy studentami. Była dziewczyna Harry’ego pojawiła się na uroczystości w tęczowej zjawiskowej sukience, która pięknie podkreśliła jaj opaleniznę. 

mid-epa06748942

Wśród gości wydarzenia, które relacjonują media z całego świata, pojawiła się też inna była dziewczyna pana młodego, Chelsy Davy. 32-latka, która spotykała się z księciem od 2003 do 2010 roku (z przerwami), wybrała na tę okazję granatową krótką sukienkę z bolerkiem.  Davy jest spadkobierczynią posiadłości ziemskich w Zanzibarze. Jej ojciec jest milionerem, a mama byłą Miss Rodezji.

mid-epa06748891

 

Obie panie – wbrew temu, co podały brytyjskie media – wydawały się być w doskonałych humorach. Na ślubie zabrakło innych byłych wybranek serca księcia m.in.  Florence Brudenell-Bruce, Jenny Coleman czy aktorki Emmy Watson.

RadioZET.pl/SI