Zamknij

Ślub Joanny Krupy. Jaką ceremonię planuje modelka?

Redakcja
06.07.2018 12:27
Ślub Joanny Krupy. Jaką ceremonię planuje modelka?
fot. Instagram: @joannakrupa

Joanna Krupa po rozstaniu z mężem odnalazła szczęście u boku producenta Duoglasa Nunesa. Para zaręczyła się, a teraz planuje ślub. Jaki pomysł na ceremonię ma polska modelka i celebrytka?

Joanna Krupa po rozstaniu z mężem nie wierzyła, że uda się jej jeszcze odnaleźć prawdziwą miłość. Trudno się dziwić, ich związek trwał 10 lat, a rozstanie nie należało do najprzyjemniejszych. Okazuje się jednak, że gwiazda znalazła bratnią duszę i szczęście. Jej serce skradł producent Douglas Nunes, z którym Krupa zaręczyła się pod koniec marca, przyjmując pierścionek wart 2 miliony złotych. Według wypowiedzi modelki nigdy jeszcze nie czuła w stosunku do kogoś takiej chemii.

Joanna Krupa planuje ślub

Po zaręczynach oczywiście nadszedł czas na planowanie ślubu. Joanna chce, aby druga w jej życiu ceremonia była wyjątkowa i dokładnie taka, jaką wymarzyli sobie narzeczeni. Zdziwi się jednak każdy, kto podejrzewał zakochanych o organizację ogromnej, pełnej przepychu uroczystości. Według informacji uzyskanych od przyjaciół pary koncepcja jest zupełnie inna.

– Ślub będzie naprawdę bardzo skromny, tak zresztą, jak i przyjęcie, które zaplanowane jest jedynie na około 30 osób. Nowożeńcom będą towarzyszyć tylko najbliżsi. Asi nie zależy na przepychu i rozgłosie. Poza tym rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna, więc wszyscy z takiego rozwiązania są bardzo zadowoleni – wyjawia jeden z nich.

Dla wielu osób z pewnością takie plany gwiazdy będą zaskoczeniem. W końcu Joanna Krupa nie stroni od efektownego życia. Ostatnio zdecydowała się na wynajęcie luksusowego apartamentu w sąsiedztwie rodziny Lewandowskich.

RadioZET.pl/MF