Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ślub Joanny Krupy. Jaką ceremonię planuje modelka?

06.07.2018 12:27

Joanna Krupa po rozstaniu z mężem odnalazła szczęście u boku producenta Duoglasa Nunesa. Para zaręczyła się, a teraz planuje ślub. Jaki pomysł na ceremonię ma polska modelka i celebrytka?

Ślub Joanny Krupy. Jaką ceremonię planuje modelka? fot. Instagram: @joannakrupa

Joanna Krupa po rozstaniu z mężem nie wierzyła, że uda się jej jeszcze odnaleźć prawdziwą miłość. Trudno się dziwić, ich związek trwał 10 lat, a rozstanie nie należało do najprzyjemniejszych. Okazuje się jednak, że gwiazda znalazła bratnią duszę i szczęście. Jej serce skradł producent Douglas Nunes, z którym Krupa zaręczyła się pod koniec marca, przyjmując pierścionek wart 2 miliony złotych. Według wypowiedzi modelki nigdy jeszcze nie czuła w stosunku do kogoś takiej chemii.

Joanna Krupa planuje ślub

Po zaręczynach oczywiście nadszedł czas na planowanie ślubu. Joanna chce, aby druga w jej życiu ceremonia była wyjątkowa i dokładnie taka, jaką wymarzyli sobie narzeczeni. Zdziwi się jednak każdy, kto podejrzewał zakochanych o organizację ogromnej, pełnej przepychu uroczystości. Według informacji uzyskanych od przyjaciół pary koncepcja jest zupełnie inna.

– Ślub będzie naprawdę bardzo skromny, tak zresztą, jak i przyjęcie, które zaplanowane jest jedynie na około 30 osób. Nowożeńcom będą towarzyszyć tylko najbliżsi. Asi nie zależy na przepychu i rozgłosie. Poza tym rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna, więc wszyscy z takiego rozwiązania są bardzo zadowoleni – wyjawia jeden z nich.

Dla wielu osób z pewnością takie plany gwiazdy będą zaskoczeniem. W końcu Joanna Krupa nie stroni od efektownego życia. Ostatnio zdecydowała się na wynajęcie luksusowego apartamentu w sąsiedztwie rodziny Lewandowskich.

RadioZET.pl/MF

Oceń