Zamknij

Ślub Krychowiaka. Celia Jaunat pokazała drugą kreację i olbrzymi brylant na palcu [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
30.12.2019 12:07
Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat
fot. Instagram:@grzegorz.krychowiak

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat odbył się w Wigilię Bożego Narodzenia. Francuska modelka pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. Na najnowszym wideo widać jej drugą kreację ślubną oraz okazały pierścionek. Wrażenie robi także miejsce, w którym Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat spędzają miodowy miesiąc. 

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub w Wigilię Bożego Narodzenia. Uroczystość odbyła się w luksusowym resorcie Anantara Al Jabal Al Akhdar w Omanie. Panna młoda miała na ślubie cywilnym biały garnitur. Na przyjęciu bawiła się już jednak w sukience. Na nowym wideo zamieszczonym na Instagramie żona Grzegorza Krychowiaka pojawia się w cekinowej kreacji do kostek. Na jej palcu lśni srebrna obrączka z okazałym brylantem. 

Na nagraniu można podziwiać także widoki z luksusowego apartamentu Krychowiaków. Nowożeńcy wypoczywają w pięciogwiazdkowym hotelu położonym w otoczeniu skalistych gór. Do dyspozycji mają prywatny basen. W sypialni zaś - wielkie łóżko udekorowane płatkami róż. Cena za apartament w arabskim resorcie sięga 6 tys. złotych za dobę.

celia jaunat
fot. Instastory:@celiajaunat

Celia Jaunat - kim jest żona Grzegorza Krychowiaka?

Przed świętami Grzegorz Krychowiak poślubił 27-letnią Celię Jaunat. Ukochana piłkarza pochodzi z Francji i jest z nim w związku od 8 lat. Zawodowo zajmuje się modelingiem oraz prowadzeniem social mediów. Jest wielką pasjonatką mody. Na Instagramie regularnie pokazuje swoje stylizacje oraz reklamuje różne marki. W przyszłości chciałaby stworzyć własną kolekcję ubrań. Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat poznali się we Francji, gdy piłkarz, należący wówczas do Stade Remis, został wypożyczony do zespołu z Bordeaux. Para zaręczyła się w 2017 roku podczas wakacji na Bora-Bora.

celia jauunat pierscionek
fot. Instagram:@celiajaunat
Zagłosuj

Podoba ci się obrączka żony Grzegorza Krychowiaka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw