Zamknij

Ślub Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. Aktorka miała suknię jak Anna Lewandowska [FOTO]

18.08.2020 12:38
Marcin Bosak i Maria Dębska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Ślub Marcina Bosaka i Marii Dębskiej odbył się w tajemnicy przed mediami. Aktorka poszła do ołtarza w białe sukni zaprojektowanej przez Macieja Zienia. Fani zauważyli, że suknia ślubna Marii Dębskiej do złudzenia przypomina kreację, jaką kiedyś miała na sobie Anna Lewandowska. 

Maria Dębska i Marcin Bosak są już po ślubie. Serialowy Kamil z "M jak miłość" pojął za żonę popularną aktorkę i córkę reżyserki Kingi Dębskiej. Uroczystość miała miejsce w ubiegły weekend w Warszawie i niemal do końca była utrzymana w tajemnicy. Nowożeńcy do dziś nie udostępnili żadnego zdjęcia na Instagramie. Mimo to wiadomo, jak wyglądała suknia ślubna Kingi Dębskiej. Projektant Maciej Zień pokazał zdjęcia aktorki w przepięknej kreacji swojego autorstwa. Okazało się, że ukochana Marcina Bosaka poszła do ołtarza w słynnym modelu "Camellia", który od lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród celebrytek. 

Maria Dębska najwyraźniej nie mogła oprzeć się urokowi najpopularniejszej sukni ślubnej wśród zamożnych panien młodych. Zwiewna kreacja z odkrytym dekoltem i fantazyjnymi drapowaniami robi furorę od czasu ślubu Anny Lewandowskiej. Jeszcze wówczas mało komu znana żona Roberta Lewandowskiego zachwyciła bezową suknią z falbanami uszytymi z satyny i organzy. Model stał się flagowym produktem Macieja Zienia. Co ciekawe, mimo zmieniających się trendów, suknia ślubna Anny Lewandowskiej ani trochę nie straciła na aktualności i dzisiaj zachwyca tak samo jak kilka lat temu, o czym można było się przekonać na ślubie Marii Dębskiej. 

Suknie ślubne gwiazd - najpiękniejsze kreacje polskich celebrytek [GALERIA]

Maria Dębska w sukni ślubnej Macieja Zienia. Wybrała model Anny Lewandowskiej 

Kilka dni po sekretnej ceremonii Maciej Zień opublikował zdjęcia Marii Dębskiej w sukni ślubnej zrobione podczas przymiarki w jego atelier. Projektant zdradził, że aktorka zdecydowała się na bestsellerowy model. 

Przez ostatnie kilka miesięcy pracowaliśmy nad wyjątkową suknią ślubną dla pięknej, młodej i jakże utalentowanej aktorki Marysi Dębskiej. Teraz możemy już oficjalnie pokazać kilka zdjęć z przymiarek i przygotowań z naszego Atelier przy Belwederskiej. Marysia wybrała flagowy model - Camellia i wyglądała zjawiskowo! Bestsellerowa Camellia to lekkość i szlachetność jedwabnej organzy, zmysłowość formy, wyrafinowanie i klasa. Serdecznie gratulujemy młodej parze i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia - czytamy na profilu Macieja Zienia. 

Internauci byli zachwyceni tym, jak w sukni ślubnej prezentuje się piękna Maria Dębska. Niektórzy jednak wytykali aktorce, że postawiła na ograny model. 

Dobrze kojarzę, że Ania Lewandowska miała podobne cudo na sobie w dniu swojego ślubu?

Niestety, ale ta suknie już widziałam u Bachledy Curuś, a także Ani Lewandowskiej. Mało oryginalnie. 

A wam jak się podoba żona Marcina Bosaka w sukni Macieja Zienia? Dajcie znać w sondzie poniżej. 

Posłuchaj podcastu