Zamknij

Ślub Mariny i Szczęsnego. Wypłynęły niepublikowane zdjęcia. ALE BAJKA!

Judyta Wanicka
12.12.2019 21:57
Ślub Mariny i Wojciecha Szczęsnego
fot. Instagram:@marina_official

Ślub Mariny i Wojciecha Szczęsnego odbył się w maju 2016 roku. Zdjęcia na Instagramie zdradzały, że suknia ślubna Mariny oraz dekoracje były wprost bajeczne. Ale Marina nie pokazała wtedy wszystkiego. Do sieci trafiły niepublikowane dotąd zdjęcia z wesela Mariny i Wojciecha Szczęsnego. Było piękniej niż sądziliśmy!

Ślub Mariny i Wojciecha Szczęsnego - nowe zdjęcia 

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobrali się w 21 maja 2016 roku na jednej z greckich wysp. Piosenkarka i bramkarz polskiej reprezentacji powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w tajemnicy przed mediami. Sama uroczystość odbyła się jednak z wielką pompą. Świadczą o tym zdjęcia ze ślubu Mariny i Szczęsnego zamieszczone na Instagramie.

Do tej pory Marina dość oszczędnie chwaliła się najważniejszym dniem w swoim życiu. Na jej profilu można było zobaczyć serię podobnych ujęć ze ślubnego kobierca. Nie pokazała jednak szczegółów wystroju ani weselnej uroczystości, podczas której dla młodej pary zaśpiewał James Arthur.

Po latach portal ślubny Wedluxe ujawnił niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu Mariny i Wojciecha Szczęsnego. Można zobaczyć na nich przepięknie udekorowane stół, ogród oraz ołtarz.

Ten wystawny ślub ma wszystko! Wymarzone kwiaty i stylizacja jak z bajki. Uroczystość Mariny i Wojciecha pełne są eterycznych, ponadczasowych elementów. Białe wiszące kwiaty oraz morze zieleni sprawiają, że obie scenerie zachwycają lekkością i niewymuszonym wdziękiem. Ekspresyjny biały kolor, akrylowy wystrój, lustra i lśniące żyrandole ożywiły ten super elegancki design - czytamy w opisie. 

Marina i Wojciech Szczęsny mieli ślub jak z bajki. Piosenkarka w każdą rocznicę przypomina zdjęcia z tamtego dnia. Dzięki temu fani mieli okazję zobaczyć, jak wyglądała suknia ślubna Mariny Łuczenko-Szczęsnej zaprojektowana przez izraelską projektantkę Mirę Zwillinger oraz weselna kreacja gwiazdy. 

RadioZET.pl/jw