Zamknij

Ślub Williama i Kate rozbił związek księcia Harry'ego z Chelsy Davy?

Redakcja
14.08.2018 13:27
Ślub Williama i Kate rozbił związek księcia Harry'ego z Chelsy Davy?
fot. facebook.com/ChelsyYvonneDavy/

Przed ślubem z Meghan Markle książę Harry związany był z Chelsy Davy. Kontrowersyjny związek rozpadł się jednak po 7 latach. Wpływ na to mógł mieć ślub księcia Williama i księżnej Kate. W jaki sposób wpłynął na relacje pary?

Książę Harry, czyli Henryk Karol Albert Dawid, książę Sussexu, w 2018 roku wziął ślub z Meghan Markle, amerykańską aktorką i aktywistką. Nie był to jednak pierwszy poważny związek, w jaki zaangażowany był członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę przez ponad siedem lat spotykał się z córką południowoafrykańskiego milionera, Chelsy Davy. Ich związek w latach 2004-2011 był bardzo burzliwy i wywoływał spore kontrowersje. Zarówno bowiem książę, jak i jego partnerka, byli w tamtym okresie zafascynowani celebryckim stylem życia i sporo czasu spędzali na imprezach. Para również często popadała w konflikty. Nie wzbudzało to zadowolenia innych członków dynastii. Ostatecznie Harry został wysłany przez dwór do wojska, co miało go zdyscyplinować oraz naprawić jego wizerunek. Para rozstała się, jednak nie wszyscy upatrywali przyczyny w zmianie postawy księcia.

Była partnerka księcia Harry'ego bała się medialnego rozgłosu

Według Angeli Levin, autorki biografii księcia Harry'ego, decyzję o zakończeniu związku miała podjąć Chelsy Davy. Pisarka twierdzi, że kobieta czuła się przytłoczona medialną nagonką i nie chciała poświęcić swojej prywatności na rzecz związku. Do ostatecznej decyzji miał przyczynić się ślub księcia Williama i księżnej Kate, na którym była obecna. Jak twierdzi Levin:

Choć wiele ich łączyło, w tamtym momencie zobaczyła, że pochodzą z zupełnie różnych światów i ich związek nigdy do końca nie zagra. Szczególnie że bardzo ceniła sobie prywatność i strzegła jej, jak mogła.

Pomimo rozstania po 7 latach Chelsy nie pozostała obojętna księciu. O sentymencie Harry'ego do byłej partnerki świadczy fakt, że zaprosił on ją na swój ślub z Meghan Markle. Media jednak zgodnie stwierdziły, że Davy nie wyglądała na zachwyconą faktem, że musi oglądać byłego chłopaka przed ołtarzem.

RadioZET.pl/MF