Zamknij

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ksiażę Karol poprowadzi Markle do ołtarza

Redakcja
18.05.2018 13:03
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
fot. Eastnews

Książę Karol w dniu ślubu poprowadzi Meghan Markle do ołtarza. To już oficjalne!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ksiażę Karol poprowadzi Markle do ołtarza

Kto poprowadzi Meghan Markle do ołtarza – to pytanie od kilku dni zadają sobie ci, którzy śledzą przebieg królewskiego ślubu i przygotowań do niego. Po tym, gdy okazało się, że ojciec amerykańskiej gwiazdy miał sprzedać zdjęcie, na których przymierza garnitur, do mediów, a później na jaw wyszło, że ma problemy zdrowotne, pojawiły się plotki, że to być może mama Meghan Markle poprowadzi ją do ołtarza. Byłby to jednak całkowity precedens.

Zobacz także

Teraz już wiadomo, że przyszła księżna poprosiła o to swojego przyszłego teścia, czyli księcia Karola. Jak poinformowało BBC, książę Walii jest zaszczycony, że może w ten sposób powitać nową osobę w rodzinie. – Zawsze troszczyłam się o mojego ojca i mam nadzieję, że zostanie mu dane niezbędna przestrzeń, aby mógł skupić się na swoim zdrowiu – można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu, które wystosowała wybrana księcia Harry'ego tuż przed królewską uroczystością.

Ślub księcia Harry'ego i Megan odbędzie się w sobotę, 19 maja w kaplicy św. Jerzego w Windsorze w hrabstwie Berkshire w Wielkiej Brytanii. W tym samym kościele w 1984 roku odbył się chrzest księcia Harry’ego.

RadioZET.pl/SI