Zamknij

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wybrano druhny i drużbów

Redakcja
17.05.2018 09:43
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wybrano druhny i drużbów

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wybrano druhny i drużbów. Wśród nich m.in. księżniczka Charlotte i książę George.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wybrano druhny i drużbów

Książę Harry i Meghan Markle wybrali już swoje małe druhny i drużby przed ślubem, który odbędzie się już 19 maja 2018 roku. To dzieci rodziny królewskiej i bliskich znajomych – wszystkie w wieku od trzech do siedmiu lat. Na przedzie orszaku ślubnego będą kroczyć dzieci księżnej Kate i księcia Williama – księżniczka Charlotte i książę George.
Książęca para poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że będzie sześć druhen i czterech drużbów. W Wielkiej Brytanii to bardzo popularny zwyczaj, aby najmłodsi członkowie rodziny brali w ten sposób udział w ślubie.

Książę Harry i Meghan Markle powiedzą sobie sakramentalne „tak” już w tę sobotę, 19 maja. Młoda para nie poinformowała jeszcze, jaką suknię ślubną będzie miała w tym wyjątkowym dniu panna młoda. Także kolory ubrań małych druhen i drużbów zostaną podane do oficjalnej wiadomości dopiero w sobotę, tuż przed właściwą ceremonią.
Warto przypomnieć, że ten związek od początku wzbudzał wiele kontrowersji. On niepokorny kobieciarz, ona starsza od narzeczonego rozwódka. Popularna amerykańska aktorka musiała zerwać ze swoim dotychczasowym życiem, chcąc wejść do rodziny królewskiej i móc otrzymać tytuł Jej Królewskiej Mości.
RadioZET.pl/SI