Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Asia i Adam wezmą rozwód? Fani znają powody

Maciej Friedrich
03.04.2020 14:53
Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Asia i Adam wezmą rozwód? Fani znają powody
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Fani 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w czarnych barwach widzą przyszłość Asi i Adama. Pojawiły się głosy, że ich małżeństwo nie przetrwa zbyt długo. Dlaczego uczestnicy mieliby zdecydować się na rozwód?

"Ślub od pierwszego" wejrzenia był mocno krytykowany jako program, który sprowadza decyzję o wspólnej przyszłości do poziomu reality show. Rzeczywiście, pary podejmują decyzję o ślubie, nie znając się wcześniej, jednak części z nich udało się znaleźć prawdziwe uczucie. Dobrym przykładem są Anita i Adrian, którzy spodziewają się drugiego już dziecka.

Obecnie możemy oglądać 4. już edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Do tej pory trzy pary zdecydowały się na małżeństwo. Oczywiście ich dalsze perypetie poznamy w kolejnych odcinkach, jednak uważni fani programu zdają się już teraz zauważać, które związki czeka świetlana przyszłość. Niestety, związek Asi i Adama nie otrzymał dobrych recenzji.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Ślub od pierwszego wejrzenia 4: Asia i Adam rozstaną się? Ostre komentarze fanów

Drobna rysa na związku Joanny i Adama pojawiła się podczas ceremonii, gdy panna młoda zapomniała imienia swojego przyszłego męża. Zdaniem wielu fanów programu od początku nie było między nimi chemii i małżeństwo pary może szybko zakończyć się rozwodem. Dostało się zarówno postawie Asi, jak i jej męża.

- Myślę, że rodzina Asi zawali to małżeństwo, a ona sama na to przyzwoli (...) Ona sprawia wrażenie desperatki - czytamy w komentarzach.

- To taki niedojrzały do małżeństwa, widać po zachowaniu. Nie wiem, czy on myśli, że to zabawa i najważniejsi są znajomi (...) On to trochę dziwny jest ciężko przewidzieć, co odwali - krytykują Adama internauci.

Myślicie, że faktycznie przed uczestnikami trudne chwile? Miejmy nadzieję, że podejrzenia widzów nie będą miały odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Zagłosuj

Oglądasz "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF