Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam pokazał nową partnerkę. To dla niej zostawił Joannę?

16.06.2020 14:36
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał nową partnerkę
fot. Instagram:@adam_nie_officjal

Adam z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" pochwalił się nową ukochaną. Mężczyzna niedawno rozwiódł się z Joanną. W komentarzach zawrzało. Fanom nie podoba się fakt, że Adam tak szybko afiszuje się z nową miłością.  

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu jest zakochany. Uczestnik opublikował zdjęcie z nową partnerką i oficjalnie wyznał jej miłość. Internautom nie spodobało się to, że Adam tak szybko pocieszył się po rozwodzie z Joanną. Pod postem pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. 

Adam i Joanna wystąpili w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wkrótce Adam zdecydował się na rozwód. Oboje stwierdzili, że będą utrzymywać ze sobą kontakt, ale Adam dość szybko przestał odzywać się do Joanny. Gdy spotkali się w finale, mężczyzna wyjaśnił, że w jego życiu wiele się zmieniło i nie chce dłużej podtrzymywać relacji. Wkrótce wyszło na jaw, że za zmianą Adama stoi nowa kobieta.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Łukasz pokazał zdjęcie z synem. "Poczułem się prawdziwym tatą"

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam pochwalił się nową ukochaną 

Uczestnik ślubnego show opublikował w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie z pewną brunetką i podpisał je cytatem z piosenki Krzysztofa Zalewskiego "Miłość Miłość". Para spędziła wspólnie weekend nad polskim morzem. Adam wyglądał na bardzo szczęśliwego. Na zdjęciu widać, jak obdarza swoją ukochaną czułym pocałunkiem. 

Bez ciebie wszystko mi jedno. I czuję jakby mnie było pół. Przy tobie znika całe zło przez otwarte okna. Przy tobie oddycham, zapominam się na chwilę. Ciebie więcej chcę. To miłość - wyznał.

Widzowie, którzy pamiętają, jak Adam potraktował Joasię w programie, nie zamierzają kibicować jego nowemu związkowi. W komentarzach nie zostawili na nim suchej nitki. Sugerowali także, że Adam miał się spotykać z obecną dziewczyną jeszcze przed programem i wrócić do niej po odegraniu "szopki" w telewizji. Według nieoficjalnych doniesień uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno został ojcem. 

Po co było się zgłaszać do programu i robić komuś nadzieję skoro wiedział, że ma dziecko w drodze?

Policzcie sobie miesiące, musiał z nią już kręcić skoro rachu-ciachu i baby jest.

Tu nie chodzi o to, że ułożył sobie życie z kimś innym, ale że oszukał Bogu ducha winną kobietę i zachował się bez kultury i klasy.

Brrr, nie afiszuj się tak, bo to smutne. 

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma dziecko z nową partnerką?

Adam nie chciał wdawać w przepychanki słowne. Głos zabrała za to jego ukochana, która próbowała uciszyć insynuacje dotyczące początków znajomości z gwiazdorem "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Nie byłam, nie jestem i nie będę jego ex. Pozdrawiam i podziwiam za wiarę w historie stworzone przez ludzi, którzy ani razu nas nawet na oczy nie widzieli - wyjaśniła.

Nie zdementowała jednak plotek o dziecku. Według medialnych doniesień partnerka Adama urodziła dwa tygodnie temu, a fakt, że maluch jest już na świecie, miało zdradzić Instastory, na którym widać było wózek. Kobieta nie zaprzeczyła. Odniosła się jedynie do sugestii, że zaszła w ciążę przed udziałem Adama w programie. 

Niektórzy dalej nie wiedzą, że ciąża ludzka trwa tylko 9 miesięcy, a nie 15 odpowiedziała na jeden z komentarzy.

Wypada zatem życzyć Adamowi i jego nowej partnerce szczęścia w miłości, a Joasi - spotkania kogoś dojrzałego i godnego zaufania, z kim będzie mogła związać się na całe życie.