Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam przekazał szczęśliwą wiadomość. "Rodzinka się powiększyła"

22.10.2020 16:52
Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7

Adam z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przekazał fanom dobrą wiadomość. Okazuje się, że w jego domu pojawił się nowy członek rodziny. Uczestnik pokazał małego pieska.

Adam to jeden z uczestników programu "Ślub od pierwszego wyjrzenia". Mężczyzna nie miał szczęścia w show TVN7 - jego małżeństwo zakończyło się bardzo szybko. Od jego udziału w programie minęło już jednak kilka miesięcy i Adam zdołał ułożyć sobie życie w całkiem inną kobietą. Kilka miesięcy temu pokazał zdjęcie ukochanej partnerki i zdradził, że został ojcem. Teraz okazuje się, że jego rodzina znowu się powiększyła.

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita zdradziła imię córeczki. Fani zachwyceni [FOTO]

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam pokazał nowego członka rodziny

Adam kilka miesięcy temu został ojcem, o czym poinformował fanów, publikując zdjęcie dziecięcych stópek. Teraz jego rodzina znów się powiększyła. Tym razem chodzi jednak o zwierzaka - uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił adoptować małego szczeniaka.

- Dzisiaj przeczytałem apel ze schroniska o pomoc dla bezdomnych czworonogów. Idzie zima, nie każdy może cieszyć się domowym ciepłem i miłością bliskich. Bardzo mnie to poruszyło. No i tym samym rodzinka się powiększyła - napisał na Instagramie pod zdjęciem pieska.

Internauci cieszą się, że podjął tak wspaniałomyślną decyzję i adoptował psa. Zima to czas kryzysowy dla wielu schronisk i fundacji, które apelują, by przyjmować do swojego domu zwierzęta w potrzebie - w ramach adopcji lub jako dom tymczasowy.

- To najlepsze co można zrobić ! Zyskał Pan przyjaciela na całe życie.

- Piękny gest.

- Duże serduszko Pan ma. Cieszy mnie to, że nie mówi Pan tylko o tym, a działa - komentują internauci.