Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam twierdzi, że jeden z ekspertów namawiał go do seksu z Joanną

Sylwia Wamej
25.05.2020 12:48
Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam twierdzi, że jeden z ekspertów namawiał go do seksu z Joanną
fot. Facebook.com/ Ślub od pierwszego wejrzenia

Adam Miciak z 4. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" wywołał nie lada zamieszanie wokół swojej osoby. Uczestnik najpierw wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że w programie nastąpiła manipulacja przez montaż, a jego osoba została pokazana w czarnym świetle. Później w mediach społecznościowych stwierdził, że jeden z ekspertów miał go namawiać do seksu z Joanną.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam twierdzi, że jeden z ekspertów namawiał go do seksu z Joanną

Adam Miciak z 4. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokusił się ostatnio o dość ostry komentarz, który uderzył w jednego z trenerów. Miciak napisał, że Piotr Mosak miał go namawiać do seksu z Joanną. Warto podkreślić, że ich relacja małżeńska różniła się od dwóch pozostałych par. W ich małżeństwie nie było widać czułości i wzajemnego zainteresowania, szczególnie ze strony Adama. Po programie małżonkowie mieli utrzymywać ze sobą kontakt, jednak po miesiącu od ogłoszenia decyzji, Adam nie odezwał się do Joanny.

Uczestnik nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego nie utrzymywał z nią kontaktu. Cała sprawa  znalazła swój finał w sieci. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Adam napisał, że w programie doszło do manipulacji poprzez montaż. Dodał też, że został namawiany do seksu z Joanną przez ekperta - Piotra Mosaka. 

"Finał, finał i po finale...Emocje was nie opuszczają, tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystkiego, jak to wygląda poza kamerami. Rozumiem, że oceniacie to, co pokazała telewizja, lecz szkoda, że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem, jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z ekspertów i potraktował Asię, tak jak mi doradził...

Pytacie, jak to możliwe, że dostałem się przez tyle castingów... Sam nie wiem, gdyż jednego z ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji, także sami sobie możecie odpowiedzieć na to pytanie. Pamiętajcie, że telewizja pokaże to, co chce pokazać, bo wiadomo, show musi zarobić, a gdy jest nudno, to trzeba zrobić, aby były fajerwerki. Pozdrawiam wszystkich hejterów oraz tych, co mile słowo napiszą na priv. Miłego weekendu" - napisał Miciak.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Piotr Mosak odniósł się do zarzutów Adama Miciaka

Ekspert Piotr Mosak szybko odniósł się do zarzutów Miciaka i opublikował wpis na Facebooku.

"Przepraszam za zmianę posta, ale dyskusje gdzieś uciekały różnie go interpretując. Nie to było moim celem. Jeszcze raz, ciut prościej i szerzej. Jestem przeciwnikiem hejtowania kogokolwiek. Nie lubię, nie podoba mi się to. Tym bardziej jeśli za hejtem idą groźby karalne. Tak nie powinno być i nikt o siebie i swoją rodzinę nie powinien się bać. Dlatego proszę o nie atakowanie w żaden sposób uczestników programów telewizyjnych. Natomiast jeśli chodzi o to co, jako ekspert ŚoPW, mówię do uczestników to wszystko jest nagrane i udokumentowane. Na pewno nie namawiam, w dodatku wulgarnie, do zmuszania partnerów do czynności seksualnych. Pozdrawiam serdecznie" - napisał Piotr Mosak. Kto ma rację w tym sporze?

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW