Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adrian po raz pierwszy pokazał córeczkę w rodzinnej sesji [FOTO]

21.07.2020 11:15
Ślub od pierwszego wejrzenia: Adrian po raz pierwszy pokazał córeczkę w rodzinnej sesji [FOTO]
fot. Instagram.com/ Adrian Sz

Adrian Szymaniak z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opublikował rodzinną sesję, w której pokazał swoim fanom maleńką córeczkę. "Pierwsza sesja w nowym składzie rodzinnym za nami" - napisał Adrian.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adrian pokazał maleńką córeczkę w rodzinnej sesji zdjęciowej

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku lipca po raz drugi zostali rodzicami. Bohaterowie programu TVN przywitali na świecie córeczkę. Teraz Adrian po raz pierwszy opublikował rodzinną sesję zdjęciową, w której przedstawił fanom malutką córeczkę. Adrian zdradził też, jak ich synek odnajduje się w roli starszego brata.

"Pierwsza sesja w nowym składzie rodzinnym za nami. Będzie problem z wyborem, które zdjęcie ma trafić na większy format i zaszczycić honorowe miejsce w domu. Braciszek z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wchodzi w Dzidzio interakcję. My mamy za sobą pierwsze kilkanaście dni, przez które programowaliśmy na nowo nasz rytm dobowy, przypominaliśmy sobie kilka podstawowych rzeczy, których na co dzień już od dawna nie robiliśmy przy Jerzyku" - zaczął swój wpis Adrian.

Anita i Adrian na razie nie zdradzili jeszcze imienia, które nadali swojej córeczce. W rozmowie z Plotek.pl Anita powiedziała, że razem z Adrianem sami mieli problem z podjęciem decyzji co do wyboru imienia dla dziewczynki.

"Jeszcze nie zdradzę imienia córki. Szczerze mówiąc, w samochodzie do szpitala jeszcze nie było wiadomo, jak ją nazwiemy" - mówiła Anita na początku lipca w rozmowie z Plotkiem.

Anita i Adrian: Miłość na planie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak byli bohaterami 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Między nimi zaiskrzyło niemal od początku znajomości. Dziś są szczęśliwym małżeństwem, wychowującym dwójkę zdrowych dzieci.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl