Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adrian przeszczepił sobie włosy. Jak teraz wygląda mąż Anity? [FOTO]

Judyta Wanicka
20.05.2020 13:56
Ślub od pierwszego wejrzenia: Adrian i Anita spodziewają się dziecka
fot. Instagram:@anitaczylija

Adrian Szymaniak z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pochwalił się fryzurą po przeszczepie włosów. Mąż Anity Szydłowskiej wygląda teraz zupełnie inaczej. Tancerka jest zachwycona. "No powiem wam, że z tego mojego męża to całkiem niezłe ciacho".

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to jedna z najpopularniejszych par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tancerka i właściciel warsztatu samochodowego poznali się na planie trzeciej edycji. Zgodnie z zasadami pobrali się w urzędzie stanu cywilnego, a przez następne tygodnie w programie upewniali się, czy podjęli właściwą decyzję. Eksperyment zakończył się sukcesem, ponieważ Anita i Adrian do dziś stanowią szczęśliwe małżeństwo. Tym samym pozostają drugą parą obok Krzysztofa Zrobka i Pauliny Brzozy, której udało się wytrwać w złożonej przysiędze. 

Ślub Anity i Adriana odbył się w marcu 2018 roku. Rok później para wzięła ślub kościelny i powitała na świecie syna, Jerzego. W drugą rocznicę ślubu Anita i Adrian ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Anita zdradziła, że tym razem szykują się na powitanie córki. Co ciekawe, spektakularne zmiany zaszły również u Adriana. Mąż Anity wygląda teraz zupełnie inaczej, a wszystko dzięki nowej, bujnej fryzurze. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita pokazała rodzinne zdjęcie. "Historia jedna na milion" [FOTO]

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adrian Szymaniak ma nową fryzurę 

Adrian Szymaniak na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" raczej nie mógł pochwalić się imponującą gęstwiną na głowie. Mimo to uchodził za jednego z najprzystojniejszych uczestników. Nic dziwnego, że szybko wpadł w oko pięknej Anicie i wkrótce pojął ją za żonę. Pół roku temu Adrian postanowił pozbyć się postępującej łysinki i poddał się przeszczepowi włosów. Pierwsze efekty można już podziwiać na Instagramie.

Na początku wspomnę, że bardzo spodobał mi się mąż bez włosów - pisze dumna Anita. Jak dla mnie, będę powtarzać, wygląd, włosy nie jest to najważniejsza rzecz, ale wiedziałam jak bardzo mu zależy i starałam się wspierać go, pomimo tego, że długo trzeba było oczekiwać na pierwsze efekty. Fakt jest taki, że po 3-4 miesiącach, nie było widać żadnej poprawy, ale dobrze wiedzieliśmy, że potrzeba jest nawet rok, na to, aby widzieć, czy coś to dało. W końcu po 5 miesiącach można było wyczuć pod palcami malutkie włoski, a teraz po ostrzyżeniu efekt jest naprawdę bardzo dobry! No powiem Wam, że z tego mojego męża to całkiem niezłe ciacho - cieszy się Anita. 

Podobno fryzura Adriana wkrótce stanie się jeszcze gęstsza, bo - jak podkreśliła Anita - Adrian nie przerywa walki o włosy. A tak gwiazdor "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wygląda obecnie. 

Zagłosuj

Oglądasz "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw